Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

Druga lokata Polaków w zawodach Pucharu Świata w Oslo

Polscy skoczkowie narciarscy zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym Pucharu Świata w Oslo. Zwyciężyli z wielką przewagą reprezentanci gospodarzy. Sporą stratę do Polaków mieli sklasyfikowani na trzeciej pozycji Austriacy.

Kamil Stoch

Niespodziewanie poza podium znaleźli się srebrni medaliści olimpijscy, Niemcy, którzy z Austriakami przegrali o 0,4 pkt.

Polacy startują w tym samym składzie, w jakim zdobyli w Pjongczangu brązowy medal olimpijski: Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

W klasyfikacji minicyklu Raw Air prowadzi Stoch.

Źródło: niezalezna.pl, PAP