Smoleńskie zdanie odrębne

Faktem jest, że Końcowy Raport Podkomisji Smoleńskiej kierowanej przez min. Antoniego Macierewicza został przyjęty w ważny i wiążący prawnie sposób, stając się tym samym państwowym dokumentem stwierdzającym przyczyny Katastrofy nad Smoleńskiem. Nie dziwi mnie, że tak tekst pod tytułem „TYLKO U NAS. Zdanie odrębne do raportu podkomisji ws. 10/04. Przeczytaj dokumenty!” znalazł się akurat na portalu wpolityce.pl w dniu prezentacji Raportu rodzinom smoleńskim.

Przypominam, że zdanie odrębne (z łaciny votum separatum) to oficjalnie wyrażona opinia CZŁONKA GREMIUM, odmienna od decyzji tego gremium. Nazywanie cytowanych przez wpolityce.pl głosów – osób nie będących od miesięcy członkami Podkomisji – zdaniem odrębnym jest czystą manipulacją. Taka manipulacja na tym portalu nie dziwi, wszak

Jacek Karnowski był redaktorem naczelnym "Wiadomości" w dniu 10 kwietnia 2010 roku (od 22 października 2009 do 28 października 2010) i to właśnie on odpowiada za treść głównego wydania "Wiadomości" tego dnia. Właśnie w tym wydaniu "Wiadomości" zostało zainstalowane Kłamstwo Smoleńskie.

Jeśli ktoś potrafi wskazać mi jakąś wypowiedź Jacka Karnowskiego, która w zadowalający sposób tłumaczy treść wydania "Wiadomości" z 10 kwietnia 2010 roku – proszę o informację, bo mnie taka wiadomość umknęła.

 

Źródło:

Paweł Piekarczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo