Nagrody Wartości i Wrażliwości. Gala wręczenia - TV Republika, 2 września 2022 r., godz. 19:00

Telewizja Republika docenia postawy i inicjatywy godne naśladowania. Promuje na swojej antenie treści, które inspirują widzów. W dobie wszechobecnych fake newsów jest wiarygodnym źródłem informacji w codziennym życiu odbiorców. W tak ważnym i trudnym 2022 roku Telewizja Republika postanowiła zaprezentować nowy projekt. Będzie on realizowany cyklicznie, a jego celem będzie promocja odwagi, szczerości, inspiracji i motywacji.

fot. mat. pras.

Telewizja Republika przedstawia Państwu nagrody: Wartości i Wrażliwości.

Pierwszą wyróżnione zostaną osoby, które cechuje szczególna troska o wartości. To one bowiem stanowią punkt odniesienia działań i aspiracji człowieka, kształtują jego postawę w taki sposób, aby mógł stać się dla każdego z nas mentorem i wzorem do działania. W tej kategorii wyróżnione będą osoby o silnym charakterze, których ponadprzeciętne zdolności przywódcze i polityczne decyzje czynią nasze życie i kraj lepszymi. To również nagroda, którą Telewizja Republika chce uhonorować odważne wizje rozwoju biznesu czy efektywnego managementu.

Kolejną kategorią jest Wrażliwość. Definiujemy ją jako bycie nieobojętnym na innych. Otaczający nas świat nie jest idealny, na szczęście ludzie lubią ludzi. Udowodniliśmy to doskonale chociażby w ostatnich miesiącach, okazując wsparcie naszym sąsiadom z Ukrainy. Czy świat bez wrażliwości mógłby funkcjonować normalnie? Choć dookoła możemy zaobserwować coraz bardziej dotkliwy deficyt wrażliwości, Telewizja Republika tą nagrodą będzie promować postawy pełne empatii. Misją jest je wyszukiwać i szeroko je propagować.

O postawie życiowej człowieka i jego tożsamości stanowi całokształt realizowanych przez niego wartości i potrzeba okazywania wrażliwości. Telewizja Republika chce poprzez te nagrody mocno te dwie cechy podkreślić.

Uroczysta Gala wręczenia Nagród Wartości i Wrażliwości odbędzie się 2 września 2022 r. o godzinie 19. Transmisja Gali na żywo na antenie Telewizji Republika. Ten wyjątkowy wieczór uświetnią swoim koncertem Vlada Muravets oraz Mateusz Krautwurst wraz z orkiestrą w repertuarze „Tribute to Frank Sinatra”.

Telewizję Republika odbierać można drogą satelitarną w sieciach kablowych oraz w internecie. Możliwość odbioru wraca również na śląsku, gdzie TV Republika będzie dostępna w ramach MUX-TVS na kanale 30.

Przypomnijmy, że również od 1 sierpnia 2022 r. TV Republika jest dostępna w jakości HD dla abonentów UPC.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo