Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Buda (PiS) o Lewicy: Oni naprawdę nie wiedzą, że już ich nie ma

"Wszystko na to wskazuje, że wyborach do PE nie przekroczą progu" - tak o Lewicy w nadchodzących wyborach europejskich napisał w mediach społecznościowych poseł PiS Waldemar Buda. Czy ugrupowanie Czarzastego ma się czego obawiać przed 9 czerwca?

Lewica
fot. Tomasz Hamrat - Gazeta Polska

Po wyborach parlamentarnych 2023 Lewica weszła w skład koalicji rządzącej i razem z KO, Polską 2050 i PSL odpowiada za rządzenie Polską. Do wyborów europejskich niemal cała koalicja, poza sojuszem PSL i Polski 2050, idzie jednak oddzielnie. Dla Lewicy może to oznaczać ciężką przeprawę. 

- Rząd z udziałem Lewicy, który podnosi VAT na żywność, podnosi rachunki za prąd, gaz, ciepło, ogranicza wakacje kredytowe, chce wprowadzić niedzielę pracujące a ochronę przed podwyżkami dostają właściciele wilii z basenami i obniża się VAT na usługi beauty (bez obniżek cen za te usługi). Wszystko na to wskazuje, że wyborach do PE nie przekroczą progu. Cała partia zredukowała się do celu wysłania małżeństwa Biedroń/Śmiszek do PE - skomentował poseł PiS w mediach społecznościowych.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#lewica #Waldemar Buda

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo