Dwie wizje Polski

  

Pierwszą turę wyborów przytłaczającą większością głosów wygrał prezydent Andrzej Duda. To wspaniała wiadomość! Jednak o tym, kto ostatecznie zostanie prezydentem Rzeczypospolitej, zdecydujemy dopiero 12 lipca! Będziemy wybierać pomiędzy dwoma skrajnie różnymi wizjami Polski. Czy chcemy, żeby Polska rozwijała się dalej, tak jak miało to miejsce przez ostatnich pięć lat? Czy może chcemy powrotu do czasów rządów Platformy, gdy Polska była własnością garstki uprzywilejowanych?

Nie miejmy złudzeń, pokazała to już sytuacja w Senacie – opozycja zrobi wszystko, żeby utrudnić wypełnienie wielkiego planu realizowanego przez rząd Zjednoczonej Prawicy we współpracy z prezydentem Andrzejem Dudą. Wysoka frekwencja pokazała, że jesteśmy dojrzałą demokracją. Kochamy wolność, także wolność wyboru drogi, którą będziemy podążać przez najbliższe lata. Ale musimy raz jeszcze się zmobilizować, zjednoczyć nasze siły i, najważniejsze, zachęcić innych, by w II turze zagłosowali na Andrzeja Dudę. Rozmawiajmy! Z rodziną, sąsiadami, znajomymi. Pokażmy im, jeśli jeszcze tego nie wiedzą, że warto. Polską i jej sprawami najlepiej pokieruje sprawdzony w działaniu i oddany jej Andrzej Duda.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts