Śmietanka kwaśna i całkiem niestrawna

  

Miałbym wielką prośbę do wszystkich tzw. tęgich głów we wszelkich sztabach i zarządach globalnych i lokalnych Platformy Obywatelskiej. Otóż, Szanowni Państwo, pracujecie dla choćby w teorii największej partii opozycyjnej w Polsce. Macie, choć mnie to cały czas zdumiewa, dużą rzeszę fanów zwanych wyborcami. W teorii powinniście mieć jednak chociaż kilka pomysłów na swój kraj.

Jakiś program gospodarczy, który nie byłby powieleniem pomysłów innych partii, jakieś spójne przesłanie ideologiczne, bo samo „nie chcemy PiS u”, jak widać po przegrywanych seryjnie wyborach, jakoś już nie wystarczy. Powinniście mieć również wreszcie chociaż jednego polityka, który miałby cokolwiek poza powtarzaniem przeróżnych frazesów i haseł do powiedzenia. Bo tzw. debata waszego crème de la crème ludzi partii, czyli Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Jacka Jaśkowiaka, pokazuje, że nikogo takiego nie macie. I wasza tajna broń Szymon Hołownia, równie pusty i wyprany z umiejętności samodzielnego myślenia, tego smutnego dla was stanu rzeczy nie zmieni. Pomyślcie, proszę, nad zmianą. Polska naprawdę zasługuje na jakąś mądrą opozycję.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts