Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Bochenek: W niedzielę na Nowogrodzkiej wieczór wyborczy

W niedzielę, w siedzibie naszej partii przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, jak zawsze odbędzie się wieczór wyborczy z udziałem naszego lidera, wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego oraz czołowych polityków - przekazał rzecznik PiS Rafał Bochenek.

Wieczór wyborczy w siedzibie PiS, rok 2019
Fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

Bochenek przekazał, że w niedzielę, 15 października w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie odbędzie się wieczór wyborczy z udziałem wicepremiera, prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego oraz czołowych polityków partii rządzącej.

"Zainteresowanie mediów, także zagranicznych oraz naszych sympatyków jest ogromne, a możliwości lokalowe ograniczone dlatego już teraz przygotowujemy to wydarzenie. Zapowiada się historyczny wieczór wyborczy, bo przed PiS wielka szansa na trzecie z rzędu zwycięstwo. U nas pełna mobilizacja, po stronie opozycji ewidentnie widać spadek emocji, brak wiary i przygotowywanie gruntu pod porażkę"

- powiedział rzecznik PiS.

"Chcemy wygrać te wybory, dlatego te ostatnie dni będą bardzo intensywne" - zapewnił Bochenek.

W najbliższą niedzielę, 15 października odbędą się wybory parlamentarne. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#wybory 2023

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

md
Wczytuję ocenę...
Wideo