Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

"Hit Me Hard and Soft". Jest nowa płyta Billie Eilish

Nowa płyta amerykańskiej piosenkarki Billie Eilish zatytułowana "Hit Me Hard and Soft" ukazuje się 17 maja. Będzie to trzeci album w dorobku wokalistki, która w 2025 r. wystąpi w Polsce.

Billie Eilish
Billie Eilish - You tube

O premierze nowej płyty Billie Eilish poinformowała fanów w kwietniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. W opublikowanym na Instagramie poście artystka napisała, że jest pełna nerwów przed premierą albumu, który opisywany jest w materiałach prasowych jako "najodważniejszy w jej dotychczasowej karierze".

- Nowy album przełamuje bariery gatunkowe i przy okazji przeciwstawia się trendom. "Hit Me Hard and Soft" zabiera słuchacza w podróż poprzez bogaty i złożony pejzaż dźwiękowy, zanurzając słuchaczy w pełnym spektrum emocji

- pisano w komunikacie Universal Music Polska.

"Hit Me Hard and Soft" to trzeci - po wydanym w 2019 r. "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" i "Happier Than Ever" z 2021 r. - album w dorobku amerykańskiej piosenkarki. Światową popularność przyniosła jej już pierwsza płyta; piosenkarka znalazła się nie tylko na listach przebojów i pośród laureatów prestiżowych muzycznych nagród, ale także na liście "100 Next" magazynu "Time", zestawieniu stu ludzi, którzy będą decydować o przyszłości biznesu, kultury, polityki i nauki. Poza statuetkami Grammy, American Music Awards, Brit Awards i Złotymi Globami, Eilish przyznano także - dwukrotnie - nagrodę Oscara za piosenki do filmów "Nie czas umierać" (w 2022) i "Barbie" (w 2023 r.).

W ramach trasy koncertowej promującej nową płytę Billie Eilish przyjedzie do Polski. Wokalistka wystąpi 3 i 4 czerwca 2025 r. w Tauron Arena Kraków. Z Polski piosenkarka pojedzie do Wiednia, następnie odwiedzi Włochy, Francję i Hiszpanię. Trasa koncertowa zakończy się występami w Wielkiej Brytanii.

 Źródło: niezalezna.pl, pap

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Wideo