Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

"Hit Me Hard and Soft". Jest nowa płyta Billie Eilish

Nowa płyta amerykańskiej piosenkarki Billie Eilish zatytułowana "Hit Me Hard and Soft" ukazuje się 17 maja. Będzie to trzeci album w dorobku wokalistki, która w 2025 r. wystąpi w Polsce.

Billie Eilish
Billie Eilish - You tube

O premierze nowej płyty Billie Eilish poinformowała fanów w kwietniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. W opublikowanym na Instagramie poście artystka napisała, że jest pełna nerwów przed premierą albumu, który opisywany jest w materiałach prasowych jako "najodważniejszy w jej dotychczasowej karierze".

- Nowy album przełamuje bariery gatunkowe i przy okazji przeciwstawia się trendom. "Hit Me Hard and Soft" zabiera słuchacza w podróż poprzez bogaty i złożony pejzaż dźwiękowy, zanurzając słuchaczy w pełnym spektrum emocji

- pisano w komunikacie Universal Music Polska.

"Hit Me Hard and Soft" to trzeci - po wydanym w 2019 r. "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" i "Happier Than Ever" z 2021 r. - album w dorobku amerykańskiej piosenkarki. Światową popularność przyniosła jej już pierwsza płyta; piosenkarka znalazła się nie tylko na listach przebojów i pośród laureatów prestiżowych muzycznych nagród, ale także na liście "100 Next" magazynu "Time", zestawieniu stu ludzi, którzy będą decydować o przyszłości biznesu, kultury, polityki i nauki. Poza statuetkami Grammy, American Music Awards, Brit Awards i Złotymi Globami, Eilish przyznano także - dwukrotnie - nagrodę Oscara za piosenki do filmów "Nie czas umierać" (w 2022) i "Barbie" (w 2023 r.).

W ramach trasy koncertowej promującej nową płytę Billie Eilish przyjedzie do Polski. Wokalistka wystąpi 3 i 4 czerwca 2025 r. w Tauron Arena Kraków. Z Polski piosenkarka pojedzie do Wiednia, następnie odwiedzi Włochy, Francję i Hiszpanię. Trasa koncertowa zakończy się występami w Wielkiej Brytanii.

 Źródło: niezalezna.pl, pap

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Wideo