niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
07/10/2015
Redaktor wydania: -

Co robią dzieci Komorowskiego?

Dodano: 24.03.2013 [14:52]
Co robią dzieci Komorowskiego? - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat
Co wiadomo o dzieciach prezydenta Bronisława Komorowskiego? Niewiele. Jest ich pięcioro, znane są ich imiona i nieco z życia zawodowego. Reszta jest okryta tajemnicą. „Niektórzy żartują, że łatwiej zdobyć informacje o kulisach tajnych służb niż o dorosłych dzieciach urzędującego prezydenta” – pisze tygodnik „Wprost”.
 
Dlaczego tyle tajemnicy otacza dzieci głowy państwa, które mogą być narażone na rozmaite naciski?
 
„Nie będę się wypowiadać na temat mojego ojca, ani mówić o sobie. Unikamy kontaktów z mediami. I mówię to także w imieniu swoich sióstr i braci" – powiedziała „Wprost” Maria Makowska, córka prezydenta Komorowskiego.
 
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Żyją tak jak ich tatuś na koszt podatnika.

że jeśli coś się ukrywa, robi tajemnicę to znaczy że coś jest nie tak. Prezydent, jego rodzina, pochodzenie powinny być przejrzyste. To są standardy demokratyczne. Ale co ja tu znowu pitolę o demokracji w Polsce??
Już się okazało z synem Premiera jaki to uczciwy jest. Jest wysoce prawdopodobne ( ze względu a tajemnice), że dzieci Prezydenta prowadzą tak czyste interesy jak dzieci Premiera. To już jest standard w tym kraju. NIESTETY, WSTYD.

Jedno jest pewne, cokilwiek robia, krzywda im sie nie dzieje ani krew oczami nie idzie. Sa dobrze poustawiani a tata krzywdy im nie da zrobic....

Faktem jest, ze Komorowski bil swoje dzieci, slyszalam to z jego ust w telewizji i wyznal, ze teraz sie tego wstydzi!!! W dzisiejszych czasach bylby za to skazany, a dzieci odebralo by mu Panstwo !

Lecha Kaczyńskiego rozpracowały i dręczą ją aż do dzisiaj.
Ale dzieci pRezydenta Komoruslkiego są pod specjalnym parasolem ochronnym me(n)diów głównego ścieku - jakoś nimi pseudodziennikarze-aktywiści II Komuny się nie interesują.

To nie są osoby publiczne.

albo szpiclują dla KGB albo okupują nePOcko zdobyte stołki. afera amber-tusk szlaki bandytyzmu przetarła po-lszewickiej bandzie.

mysle ze prawdopodobne szpiclowanie to rodzinne przechodzi na następne pokolenia.mozna domyslic kim jest obecny przypadkowy prezydent. pora się przebudzić isc na wybory i wybrać Dude

Dzieci Komorowskiego są jak YETI, każdy wie, że istnieją ale nikt ich nie widział.

Odgórny zakaz dla mediów, o nie poruszanie tematów dzieci Komorowskich - zdziałał cuda. Szkoda, że Ortograf nie zamilknie i ochoczo komentuje zachowania Marty Kaczyńskiej, czy innych prezydentów.

Nie no to już szczyt...!! Zostawcie w spokoju DZIECI człowieka!!! Co Wy od Nich chcecie? Co One Wam zawinily?? To już szczyt @#$%^ !!!

Wez cos na uspokojenie i nie drzyj tu "japy". A najlepiej to wyp%$#@#&*&j na inny portal pajacu! Zanim nastepny raz cos napiszesz to pomysl debilu:)
Dlaczego milczales, kiedy media pastwily sie nad Marta Kaczynska?

doją pewnie państwowe pieniądze

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl