niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 grudnia 2015

Co robią dzieci Komorowskiego?

Dodano: 24.03.2013 [13:52]
Co robią dzieci Komorowskiego? - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat
Co wiadomo o dzieciach prezydenta Bronisława Komorowskiego? Niewiele. Jest ich pięcioro, znane są ich imiona i nieco z życia zawodowego. Reszta jest okryta tajemnicą. „Niektórzy żartują, że łatwiej zdobyć informacje o kulisach tajnych służb niż o dorosłych dzieciach urzędującego prezydenta” – pisze tygodnik „Wprost”.
 
Dlaczego tyle tajemnicy otacza dzieci głowy państwa, które mogą być narażone na rozmaite naciski?
 
„Nie będę się wypowiadać na temat mojego ojca, ani mówić o sobie. Unikamy kontaktów z mediami. I mówię to także w imieniu swoich sióstr i braci" – powiedziała „Wprost” Maria Makowska, córka prezydenta Komorowskiego.
 

Żyją tak jak ich tatuś na koszt podatnika.

że jeśli coś się ukrywa, robi tajemnicę to znaczy że coś jest nie tak. Prezydent, jego rodzina, pochodzenie powinny być przejrzyste. To są standardy demokratyczne. Ale co ja tu znowu pitolę o demokracji w Polsce??
Już się okazało z synem Premiera jaki to uczciwy jest. Jest wysoce prawdopodobne ( ze względu a tajemnice), że dzieci Prezydenta prowadzą tak czyste interesy jak dzieci Premiera. To już jest standard w tym kraju. NIESTETY, WSTYD.

Jedno jest pewne, cokilwiek robia, krzywda im sie nie dzieje ani krew oczami nie idzie. Sa dobrze poustawiani a tata krzywdy im nie da zrobic....

Faktem jest, ze Komorowski bil swoje dzieci, slyszalam to z jego ust w telewizji i wyznal, ze teraz sie tego wstydzi!!! W dzisiejszych czasach bylby za to skazany, a dzieci odebralo by mu Panstwo !

To nie są osoby publiczne.

Dzieci Komorowskiego są jak YETI, każdy wie, że istnieją ale nikt ich nie widział.

Odgórny zakaz dla mediów, o nie poruszanie tematów dzieci Komorowskich - zdziałał cuda. Szkoda, że Ortograf nie zamilknie i ochoczo komentuje zachowania Marty Kaczyńskiej, czy innych prezydentów.

doją pewnie państwowe pieniądze

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl