niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27/04/2015
Grzegorz Broński
1 % SWS)

Co robią dzieci Komorowskiego?

Dodano: 24.03.2013 [14:52]
Co robią dzieci Komorowskiego? - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat
Co wiadomo o dzieciach prezydenta Bronisława Komorowskiego? Niewiele. Jest ich pięcioro, znane są ich imiona i nieco z życia zawodowego. Reszta jest okryta tajemnicą. „Niektórzy żartują, że łatwiej zdobyć informacje o kulisach tajnych służb niż o dorosłych dzieciach urzędującego prezydenta” – pisze tygodnik „Wprost”.
 
Dlaczego tyle tajemnicy otacza dzieci głowy państwa, które mogą być narażone na rozmaite naciski?
 
„Nie będę się wypowiadać na temat mojego ojca, ani mówić o sobie. Unikamy kontaktów z mediami. I mówię to także w imieniu swoich sióstr i braci" – powiedziała „Wprost” Maria Makowska, córka prezydenta Komorowskiego.
 
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Żyją tak jak ich tatuś na koszt podatnika.

że jeśli coś się ukrywa, robi tajemnicę to znaczy że coś jest nie tak. Prezydent, jego rodzina, pochodzenie powinny być przejrzyste. To są standardy demokratyczne. Ale co ja tu znowu pitolę o demokracji w Polsce??
Już się okazało z synem Premiera jaki to uczciwy jest. Jest wysoce prawdopodobne ( ze względu a tajemnice), że dzieci Prezydenta prowadzą tak czyste interesy jak dzieci Premiera. To już jest standard w tym kraju. NIESTETY, WSTYD.

Jedno jest pewne, cokilwiek robia, krzywda im sie nie dzieje ani krew oczami nie idzie. Sa dobrze poustawiani a tata krzywdy im nie da zrobic....

Faktem jest, ze Komorowski bil swoje dzieci, slyszalam to z jego ust w telewizji i wyznal, ze teraz sie tego wstydzi!!! W dzisiejszych czasach bylby za to skazany, a dzieci odebralo by mu Panstwo !

Lecha Kaczyńskiego rozpracowały i dręczą ją aż do dzisiaj.
Ale dzieci pRezydenta Komoruslkiego są pod specjalnym parasolem ochronnym me(n)diów głównego ścieku - jakoś nimi pseudodziennikarze-aktywiści II Komuny się nie interesują.

To nie są osoby publiczne.

albo szpiclują dla KGB albo okupują nePOcko zdobyte stołki. afera amber-tusk szlaki bandytyzmu przetarła po-lszewickiej bandzie.

Dzieci Komorowskiego są jak YETI, każdy wie, że istnieją ale nikt ich nie widział.

Odgórny zakaz dla mediów, o nie poruszanie tematów dzieci Komorowskich - zdziałał cuda. Szkoda, że Ortograf nie zamilknie i ochoczo komentuje zachowania Marty Kaczyńskiej, czy innych prezydentów.

No proszę - jaka duskrecja i takt. ZAPEWNE W INTERESACH WSZYSTKO T R A N S P A R E N T N I E. Ale warto, żebysmy TEGO byli pewni - a to wymaga infromacji dla mediow a mediów nam. Przecież to "ojciec" Narodu - WSZYSTKO powinno być jak na dłoni.
A media???? DLACZEGO tak mściwie ścigają najdrobniejszy krok Marty Kaczyńskiej, DLACZEGO zatruły dzieciństwo Jej Córkom??????
D L A C Z E G O - pismaki nędzne????????????????

Nie no to już szczyt...!! Zostawcie w spokoju DZIECI człowieka!!! Co Wy od Nich chcecie? Co One Wam zawinily?? To już szczyt @#$%^ !!!

Wez cos na uspokojenie i nie drzyj tu "japy". A najlepiej to wyp%$#@#&*&j na inny portal pajacu! Zanim nastepny raz cos napiszesz to pomysl debilu:)
Dlaczego milczales, kiedy media pastwily sie nad Marta Kaczynska?

Czy polactwo rozumie ta gestykulacje? Jego pryncypal tez tak gestykuluje.

Może dzieci Pierwszego Sekretarza PRL-BIS "Bula" pracują w cenzurze? Może niektóre już w korekcie? Na pewno też śledzą pilnie Antykomora...

nie obchodzą dzieci Komorowskiego,mnie obchodzą dzieci, które nie mają co już jeść w swoim kraju

doją pewnie państwowe pieniądze

To samo co dziadziuś szczynuk.Utrwalają władzę rosji nad polszą.
Tudzież żyją dostatnio na koszt polskiego podatnika i siedzą cicho by za parę lat znaleźć sie w "opozycji" i trafić jako kolejny garnitur do żłoba - objąć schedę PO bulu i to bez bólu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl