To się musiało tak skończyć - satyrycy okpili "horror" niedzieli bez handlu! FILM bije rekordy

/ youtube.com/printscreen

  

Opublikowany przez "Kabaret Czwarta Fala" film, który znalazł się w sieci w piątek, już obejrzano ponad ćwierć miliona razy. Nas ta popularność nie dziwi, bo autorzy wykonali kawał dobrej roboty wyśmiewając panikarskie teorie z powodu ograniczenia handlu w niedziele. Katastroficzny klip "Niedziela wolna od handlu" to parodia uderzająca w sedno.

Klip w satyryczny sposób przedstawia Polaków, którzy gotowi na wszystko poszukują produktów niezbędnych do przeżycia.

Są to między innymi... "odtłuszczone serki petit brie” czy „bezglutenowe pesto z jarmużu". Ci zdesperowani są gotowi pobiec nawet 70 kilometrów, w poszukiwaniu otwartego hipermarketu.

Ale co będziemy opisywać - OBEJRZYJCIE!

 
Rozbawieni internauci komentują film. 
 
- Jakie to prawdziwe. Super filmik na 10 daje 10:)
- Dzwonił wujek z Niemiec, tam jest jeszcze gorzej" :P Wyszło Wam doskonale, film bije na głowę nie jeden Trailer
- Kuuuurde chłopaki potrafią każde, nawet najmniejsze wydarzenie przerodzić w dobry żart!

Ustawa ograniczająca handel w niedziele obowiązuje od 1 marca 2018 roku. 11 marca był pierwszą niedzielą objętą zakazem handlu. Tego dnia w całej Polsce były prowadzone kontrole Państwowej Inspekcji Pracy.

Zgodnie z nowym prawem w każdym miesiącu br. dwie niedziele będą handlowe - pierwsza i ostatnia. 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: youtube.com, niezalezna.pl,

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Powstrzymanie się od seksu rekomendowane jako sposób na upały

Santa Marta / Makalu

  

Ze śmiechem, ale i z niedowierzaniem przyjęto "dobrą radę" przedstawiciela władz kolumbijskiego miasta Santa Marta, Julio Salasa, który całkiem serio zarekomendował mieszkańcom powstrzymanie się od seksu jako sposób na radzenie sobie z falą upałów.

Unikanie seksu w upalne dni znalazło się na oficjalnej liście zalecanych zachowań, takich jak nawadnianie organizmu czy noszenie luźnych, przewiewnych ubrań.

Santa Marta nad Morzem Karaibskim jest najstarszym kolumbijskim miastem, przyciągającym rzesze turystów. Temperatura przekracza tam ostatnio w dzień 40 stopni Celsjusza. Salas, odpowiadający we władzach miejskich za służbę zdrowia, podkreślił, że do szpitali zgłasza się bardzo dużo ludzi z objawami udaru cieplnego.

Agencja Associated Press pisze w tym kontekście, powołując się na Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne, że seks jest uważany za umiarkowaną formę aktywności fizycznej, obciążającą serce tak, jak pokonanie dwóch pięter po schodach.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl