Tomasz Sakiewicz
Tomasz Sakiewicz o emocjach podczas obrad Sejmu: „Część związana z PO wyzywa, ubliża, obraża”
"Trzeba się z tym liczyć, że jak ktoś nakręca kampanię nienawiści, to mogą być nie tylko reakcje polityczne, mogą być też reakcje, które powodują dramaty" - zauważył redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" Tomasz Sakiewicz, komentując wczorajsze zachowanie posłów podczas obrad Sejmu.
Agora odcina się od hejtu na Szumowskiego. Sakiewicz: Rozumiem, że jutro składają doniesienie do prokuratury?
- Jak rozumiem jutro rano składają doniesienie do prokuratury, w którym powiedzą, że ktoś się włamał - bez ich wiedzy i bez ich zgody – i użył ich nośników do nielegalnej działalności. (...) Proponuję, żeby dziennikarze od jutra dzwonili, pytali, czy już złożyli takie doniesienie do prokuratury, bo przecież dokonało się przestępstwo - powiedział Tomasz Sakiewicz w "Gościu Wiadomości" na antenie TVP Info. Publicysta skomentował w ten sposób oświadczenie operatora wiat przystankowych, na których pojawiły się hejterskie plakaty dotyczące ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.
Opozycja opóźnia wybory? Sakiewicz: "Im nie chodzi o żaden termin, a o to by wywołać maksymalny chaos"
"W Polsce opozycja totalna zaczyna zamieniać się w opozycję antydemokratyczną. I tak ją należy nazywać" - uważa Tomasz Sakiewicz. Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" w ten sposób na antenie TVP Info skomentował ostatnie poczynania opozycji w sprawie wyborów.