niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 marca 2017

​Spektakularna klapa marszu KOD. Takiej porażki jeszcze nie zaliczyli

Dodano: 18.03.2017 [18:30]
​Spektakularna klapa marszu KOD. Takiej porażki jeszcze nie zaliczyli - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Co prawda tzw. Komitet Obrony Demokracji jeszcze istnieje, ale sądząc po frekwencji na sobotniej demonstracji, jego działania cieszą się marginalnym zainteresowaniem. Jak przekazał portalowi Niezalezna.pl rzecznik stołecznej policji, w wydarzeniu uczestniczyło zaledwie około tysiąca osób. Tylko tylu kodziarzy udało się ściągnąć do Warszawy z całej Polski. 

Marsz organizowany przez Komitet Obrony Demokracji odbywał się pod hasłem „Wolne sądy, wolne samorządy”. Uczestnicy zebrali się przed Kancelarią Premiera w Al. Ujazdowskich w Warszawie. Stamtąd Nowym Światem oraz Krakowskim Przedmieściem przeszli na Plac Zamkowy. 

W demonstracji uczestniczył główny kodziarz, czyli Mateusz Kijowski. – Po kawałku odbierają nam Polskę, po kawałku odbierają nam demokrację, po kawałku odbierają nam naszą wolność – lamentował. Z kolei przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska z Platformy Obywatelskiej wygadywała, że „szykuje się zamach na wolną Warszawę”. Według niej, projekt ustawy metropolitalnej przygotowany przez Prawo i Sprawiedliwość jest po to, by „odebrać warszawiakom Warszawę”. 

I Kijowskiego i platformerskiej szefowej rady słuchała garstka „obrońców demokracji”. 

Sprzed Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ruszyło tysiąc osób, a na Plac Zamkowy dotarło pięćset osób. Nie odnotowaliśmy żadnych incydentów 

– poinformował w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy stołecznej policji.

Zresztą najlepiej „tłumy” kodziarzy widać na poniższym kadrze. 


Frekwencji nie uratowało nawet to, że do Warszawy ściągnięto „obrońców demokracji” z terenu.
Na dodatek frustrację kodziarzy pogłębił… TVN.

DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jeśli te nieznośne głupki myślą, że Bruksela albo Niemcy to coś
wielkiego, niech dowiedzą się, że są siły na tym świecie, dla których
i Niemcy są prowincją :

http://www.fronda.pl/a/cejrows...

A tu są trafne uwagi co do przyszłości lewackiej faszyzującej i totalniackiej UE, na którą liczą :

http://www.fronda.pl/a/czy-uni...

Kodowsko stras ile was?
jeden nas !

Z Lewactwem trzeba postępować jak PO z narodowcami..

a wiec: szkalować, i robić łapanki.. i na dołku przetrzymywać.. żeby choć trochę te lewactwo poczuło że im faktycznie jest źle.. bo obecnie to jest totalna dziecinada..

Niedługo ten zasr...KOD bedzie tak liczny ze swoje zebrania bedą mogli robić w budce telefonicznej.

Stare baby i stare dziady maja co robic.Jada sobie na wycieczke.KOD im da pol litra w teczke ,moze jeszcze cos do tego, a co maja robic innego? Poczytac sobie literature? A po co? Lepiej pojechac,poprotestowac z KODem jak barabasz z herodem. Maja ubaw stare dzieci a do kieszeni pewno cosim wleci....

he he średnia wieku to 50 lat i VAT! po prostu to idzie młodość, młodość. Żałosne!

Jak PIS będzie się tak z lewactwem pie....lił to też będzie porażka

Koniec Obrony Demokracji.

Nio!! a czy pan Mazguła już uruchomił puszki na dodatek do swojej ubeckiej emerytury? bo rozumiem że alimenty p. Kijka już spłacone. Przecież p. Mazguła za 2 tysi nie wyżyje. Puszki dla p. Mazguły a już, już reszta ubeków się dołączy. Oni tez za 2 tysi nie wyżyją. Dlatego...... kodowane owieczki składka na dziadka ubeka ale już.

Noo nie!!!! Facet który łamie prawo, i namawia do jego łamania poprzez kombinowanie jak nie płacić alimentów, przewały na fakturach, cichy sponsoring akcji "zdjęcia komorniczego garbu" nawołuje do walki o wolne say. Himalaje obłudy i hipokryzji!!!!

ci ludzie zakodowani są tajnym czerwonym kodem PZPR-UB-SB-WSI

Kijowski nie sprawdził się jako mąż, ojciec. Sprawdził się jako unikający odpowiedzialności za swoje dzieci alimenciarz.
Te "wartości" idą w KOD-zie.

A co się dzieje z anią grodzką, może biedactwo chora?

ci ludzie zakodowani są tajnym czerwonym kodem PZPR-UB-SB-WSI

Mało ich było na spędzie bo watażka z kitką nie ma pieniędzy na opłacanie ich.Może wreszcie zapłacił zaległe alimenty, a Soros nie podesłał nowej gotówki.

uczestników bspędów KOD nie wolno obrażać.Widać naocznie,że uczestniczyli w marszach KOD-u ludzie,bo byli przez Kijowskiego i spółkę ogłupiani.Większość zmądrzała,bo zobaczyła,że kłamią.No,a ta garstka będzie chodzić,bo to są byli aktywiści PZPR-u /z aparatu państwowego i wojskowego /,ich rodziny /które stracą wyolbrzymione emerytury/,kręgi ludzi związanych ze służbami specjalnymi PRL-u ,no i trochę ludzi,którzy nie umią samodzielnie logicznie myśleć.

podeszły wiek uczestników tychże manifestacji wskazuje na dużą zawartość TW, warto sprawdzić kartoteki a się okaże kto jest kto, kto donosił bo musiał a kto donosił z radością bo jest genetycznym bydlakiem. Niemniej jednak uważam że ani jedni ani drudzy nie powinni sprawować żadnych funkcji państwowych w RP.

SzKODnictwo POrusza się w kółko w swym błocie- jak więźniowie na spacerniaku.

Przykro się robi, patrząc na te twarze pozbawione intelektu, radości, jakieś takie kacapskie oblicza, które do"10 nie umieją policzyć", skąd oni się wzięli czy to są Polacy chyba nie

emeryci lewaccy szli dwójkami takze wąsko a rozciagnięci byli jak ruska szmata wzdłuż Al Ujazdowskich. Halasu robili jak by ich szlo wiecej, bo prawie kazdy z nich mial wuzuele takze to nie byl marsz w milczeniu a z hałasem>Cos takiego Gustlik robil w " Czterech pancernych" ze walił w kocioł po zupie i dudnił przez wiadro strasząc Niemcow ze jest ich cała armia.

Ubeckie emeryty jada poki jeszcze maja za co :)

sama bym pojechala do warszawy za darmo I tak samo wzielabym udzial w manifie jak bralam udziel w pochodach 1 majowych w prlu ,

No widać , sama emerytura resortowa.

Te wyjazdy organizują domy sokojnej starości?

Na zdjęciach widać, ze Mr. S. traci kasę na staruszków z Clubow Seniora, mlodzi zaś maja inne potrzeby niż łażenie po ulicach przy ukradzionych kamienicach, jaki sens? A czy choć jedna kamienice odzyskali?

Miło spojrzeć na uśmiechnięte, inteligentne twarze, a nie zaciśnięte nienawiścią usta żyletkowców.

Inteligentne twarze Komitetu Obrony Debili?
To tylko wrażenie takie. Przecież stado kretynów nie może wyglądać inteligentnie .... no chyba, że inteligentnie inaczej.

Niespełna rok temu wybrałem się na zorganizowaną wycieczkę do Książa. Wtedy kodiarze byli tam w ilości nieprzejednani i źle się czułem w tym towarzystwie i kiedy nawet przewodnik robił głupawe polityczne wtrącenia. Na szczęście obok mnie siedzieli zwykli ludzie, tacy jak ja i poprawnie rozumieli to co działo się wówczas w Polsce. Sposób myślenia tych ludzi i argumenty zestawiane często z nieproporcjonalnie większymi winami poprzednio rządzących był godny upadłego na umyśle homo sapiens. Potrzebowali dużo czasu by zrozumieć, że niewiedza i nie umiejętność wyciągania prawidłowych wniosków doprowadza ich na skraj normalnego, zdroworozsądkowego myślenia. Tutaj przyszło aż 1000, nie jest źle, nie powinno ich tu być. Najbardziej martwi ponad 30% poparcia dla PO N PSL SLD, to jest po prostu niewiarygodne w kraju o tak wspaniałej historii (niech będzie tragiczna, trudno), podupadłym jednak osobowościowo przez setki lat wyniszczenia pięknej, słowiańskiej tkanki ludzkiej. Nie jestem pisiorem kochani, w sumie to za nikim nie przepadam, ale trzeba wybrać coś suma sumarum lepszego.

Nie pisior ale wszystkie inne partie skresla czyli jednak pisior

dla mnie PiS nie jest wymarzoną partią.

ale mają mój głos - żeby ktoś przeciwstawił się, choć na ćwierć gwigdka pozostałym...

jak nie PiS to kto?

ruch Kukiza? towarzystwo niestety śmiechu warte...

PO- wiadomo złodzieje...

SLD i PSL - poprzedni złodzieje

Nowoczesna? - dziurawa szalupa ratunkowa PO

Razem? - neokomuszki w wyścigu do koryta...

Ruch narodowy? - cool ale o jaki naród im chodzi bo chyba o ...rosyjski.

Zmiana - radziecki koalicjant w przyszłym rządzie ruchu narodowgo...

Korwin? - poparłbym tylko szef khm...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl