niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lipca 2017

​Spektakularna klapa marszu KOD. Takiej porażki jeszcze nie zaliczyli

Dodano: 18.03.2017 [19:30]
​Spektakularna klapa marszu KOD. Takiej porażki jeszcze nie zaliczyli - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Co prawda tzw. Komitet Obrony Demokracji jeszcze istnieje, ale sądząc po frekwencji na sobotniej demonstracji, jego działania cieszą się marginalnym zainteresowaniem. Jak przekazał portalowi Niezalezna.pl rzecznik stołecznej policji, w wydarzeniu uczestniczyło zaledwie około tysiąca osób. Tylko tylu kodziarzy udało się ściągnąć do Warszawy z całej Polski. 

Marsz organizowany przez Komitet Obrony Demokracji odbywał się pod hasłem „Wolne sądy, wolne samorządy”. Uczestnicy zebrali się przed Kancelarią Premiera w Al. Ujazdowskich w Warszawie. Stamtąd Nowym Światem oraz Krakowskim Przedmieściem przeszli na Plac Zamkowy. 

W demonstracji uczestniczył główny kodziarz, czyli Mateusz Kijowski. – Po kawałku odbierają nam Polskę, po kawałku odbierają nam demokrację, po kawałku odbierają nam naszą wolność – lamentował. Z kolei przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska z Platformy Obywatelskiej wygadywała, że „szykuje się zamach na wolną Warszawę”. Według niej, projekt ustawy metropolitalnej przygotowany przez Prawo i Sprawiedliwość jest po to, by „odebrać warszawiakom Warszawę”. 

I Kijowskiego i platformerskiej szefowej rady słuchała garstka „obrońców demokracji”. 

Sprzed Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ruszyło tysiąc osób, a na Plac Zamkowy dotarło pięćset osób. Nie odnotowaliśmy żadnych incydentów 

– poinformował w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy stołecznej policji.

Zresztą najlepiej „tłumy” kodziarzy widać na poniższym kadrze. 


Frekwencji nie uratowało nawet to, że do Warszawy ściągnięto „obrońców demokracji” z terenu.
Na dodatek frustrację kodziarzy pogłębił… TVN.

DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

KOD okazał sie mało przydatny do politycznych celów PO czy .Nowoczesnej dlatego w TVN jest akcja jego deprecjacji i wygaszania, normalka. Moga przecież przerodzić sie w niezależny od wymienionych partii ruch i stanowić niesterowalną konkurencję.

Przecież sądy są wolne. Sprawy toczą się latami, czesto rozpatrywane są gdy problem jest już nieaktualny albo uległo przedawnieniu. Powstrzymanie niesłusznego postępowania komorniczego nastepuje czasami po bankructwie nikomu nie winnej żadnyh pieniędzy osobie.

Ciekawe czy resztka kasy już rozdysponowana czy alimenty spłacone jak tak to można już zakończyć i tak nie będzie miał kto rozliczyć.Ładnie wykombinowane nie ma co ale co z tymi co wierzyli byłej lewackiej bandzie pozostałościom po PRL.

Komitet obrony debili (spojrzcie na twarze frankesztajnow)zbankrutował, już nie dostaje dotacji od wrogów POLSKI.

Jeśli te nieznośne głupki myślą, że Bruksela albo Niemcy to coś
wielkiego, niech dowiedzą się, że są siły na tym świecie, dla których
i Niemcy są prowincją :

http://www.fronda.pl/a/cejrows...

A tu są trafne uwagi co do przyszłości lewackiej faszyzującej i totalniackiej UE, na którą liczą :

http://www.fronda.pl/a/czy-uni...

Kodowsko stras ile was?
jeden nas !

Z Lewactwem trzeba postępować jak PO z narodowcami..

a wiec: szkalować, i robić łapanki.. i na dołku przetrzymywać.. żeby choć trochę te lewactwo poczuło że im faktycznie jest źle.. bo obecnie to jest totalna dziecinada..

Niedługo ten zasr...KOD bedzie tak liczny ze swoje zebrania bedą mogli robić w budce telefonicznej.

Albo w szalecie miejskim. Cieplej. Chociaż smród. Ale smród to KOD.

Stare baby i stare dziady maja co robic.Jada sobie na wycieczke.KOD im da pol litra w teczke ,moze jeszcze cos do tego, a co maja robic innego? Poczytac sobie literature? A po co? Lepiej pojechac,poprotestowac z KODem jak barabasz z herodem. Maja ubaw stare dzieci a do kieszeni pewno cosim wleci....

he he średnia wieku to 50 lat i VAT! po prostu to idzie młodość, młodość. Żałosne!

Ostatnio pod sejmem średnia wieku była taka sama.
Młodzi siedzą w pracy, żeby robić na renty tych co te cyrki po obu stronach odprawiają.

Jak PIS będzie się tak z lewactwem pie....lił to też będzie porażka

Ja tez lałbym w mordę KODerastów i KODomitów. Aczkolwiek wyczytałem u Jasienicy, ze w czasie elekcji Heńka Walezego Francuzi byli zdziwienie, że przy zgromadzeniu 30 000 uzbrojonej szlachty różnych poglądów NIKOGO nie zarżnięto.

Koniec Obrony Demokracji.

Nio!! a czy pan Mazguła już uruchomił puszki na dodatek do swojej ubeckiej emerytury? bo rozumiem że alimenty p. Kijka już spłacone. Przecież p. Mazguła za 2 tysi nie wyżyje. Puszki dla p. Mazguły a już, już reszta ubeków się dołączy. Oni tez za 2 tysi nie wyżyją. Dlatego...... kodowane owieczki składka na dziadka ubeka ale już.

Noo nie!!!! Facet który łamie prawo, i namawia do jego łamania poprzez kombinowanie jak nie płacić alimentów, przewały na fakturach, cichy sponsoring akcji "zdjęcia komorniczego garbu" nawołuje do walki o wolne say. Himalaje obłudy i hipokryzji!!!!

ci ludzie zakodowani są tajnym czerwonym kodem PZPR-UB-SB-WSI

Kijowski nie sprawdził się jako mąż, ojciec. Sprawdził się jako unikający odpowiedzialności za swoje dzieci alimenciarz.
Te "wartości" idą w KOD-zie.

A co się dzieje z anią grodzką, może biedactwo chora?

ci ludzie zakodowani są tajnym czerwonym kodem PZPR-UB-SB-WSI

Mało ich było na spędzie bo watażka z kitką nie ma pieniędzy na opłacanie ich.Może wreszcie zapłacił zaległe alimenty, a Soros nie podesłał nowej gotówki.

uczestników bspędów KOD nie wolno obrażać.Widać naocznie,że uczestniczyli w marszach KOD-u ludzie,bo byli przez Kijowskiego i spółkę ogłupiani.Większość zmądrzała,bo zobaczyła,że kłamią.No,a ta garstka będzie chodzić,bo to są byli aktywiści PZPR-u /z aparatu państwowego i wojskowego /,ich rodziny /które stracą wyolbrzymione emerytury/,kręgi ludzi związanych ze służbami specjalnymi PRL-u ,no i trochę ludzi,którzy nie umią samodzielnie logicznie myśleć.

podeszły wiek uczestników tychże manifestacji wskazuje na dużą zawartość TW, warto sprawdzić kartoteki a się okaże kto jest kto, kto donosił bo musiał a kto donosił z radością bo jest genetycznym bydlakiem. Niemniej jednak uważam że ani jedni ani drudzy nie powinni sprawować żadnych funkcji państwowych w RP.

SzKODnictwo POrusza się w kółko w swym błocie- jak więźniowie na spacerniaku.

Przykro się robi, patrząc na te twarze pozbawione intelektu, radości, jakieś takie kacapskie oblicza, które do"10 nie umieją policzyć", skąd oni się wzięli czy to są Polacy chyba nie

emeryci lewaccy szli dwójkami takze wąsko a rozciagnięci byli jak ruska szmata wzdłuż Al Ujazdowskich. Halasu robili jak by ich szlo wiecej, bo prawie kazdy z nich mial wuzuele takze to nie byl marsz w milczeniu a z hałasem>Cos takiego Gustlik robil w " Czterech pancernych" ze walił w kocioł po zupie i dudnił przez wiadro strasząc Niemcow ze jest ich cała armia.

Ubeckie emeryty jada poki jeszcze maja za co :)

sama bym pojechala do warszawy za darmo I tak samo wzielabym udzial w manifie jak bralam udziel w pochodach 1 majowych w prlu ,

No widać , sama emerytura resortowa.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl