Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Legia rozbita na Łazienkowskiej. Czerwona kartka dla Kapustki nie pomogła

Legia Warszawa przegrała 0:3 z Radomiakiem w niedzielnym meczu 31. kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. Gospodarze niemal całe spotkanie grali w dziesięciu po czerwonej kartce dla Bartosza Kapustki.

Legia znów zawiodła swoich kibiców
Ekstraklasa - twitter.com

Jeżeli nawet piłkarze Legii chcieli w tej kolejce wykorzystać liczne wpadki drużyn z czołówki tabeli, to ta sztuka kompletnie im się nie udała. Stołeczny zespół w słabym stylu przegrał na Łazienkowskiej z nie walczącym już o nic w tym sezonie Radomiakiem.

Legia uległa Radomiakowi

Na wynik wpływ miała czerwona kartka dla Bartosza Kapustki. Sędzia Jarosław Przybył po analizie VAR wyrzucił pomocnika Legii za faul na Donisie, który też opuścił boisko... z groźnie wyglądającą kontuzją stawu skokowego.

Przed przerwą nie działo się na murawie poza tym zbyt wiele, a kibice nie obejrzeli bramek. Druga połowa należała natomiast do przyjezdnych, którzy trzykrotnie pokonali Dominika Hładuna i definitywnie zakończyli mistrzowskie aspiracje Legii w tym sezonie.

Legia Warszawa - Radomiak Radom 0:3

Bramki: 0:1 Lisandro Semedo (66), 0:2 Vagner Dias (73), 0:3 Luka Vuskovic (79).

Czerwona kartka - Legia Warszawa: Bartosz Kapustka (6)

Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)   Widzów: 26 326

Źródło: niezalezna.pl