Wołodymyr Zełenski
Krwawa defilada Rosji trwa - Polacy „są z nami od początku”. Zełenski: Dziękuję za tę moc i siłę [WIDEO]
- Dziękuję Polakom za braterstwo, realną przyjaźń, za moc i siłę, z którą jesteście z nami od samego początku tej wojny na pełną skalę - mówił podczas konferencji prasowej po zakończeniu rozmów plenarnych delegacji polskiej i ukraińskiej w pałacu prezydenckim Wołodymyr Zełenski. Jak wykazywał Wołodymyr Zełenski, pragnie podziękować nam za to, że jesteśmy "tak mocnymi sąsiadami, którzy nie pozwalają na to, byśmy się załamali".