Tomasz Sakiewicz
Sakiewicz zbulwersowany zdjęciami z Kopacz: Normalny człowiek nie fotografuje się przy ciałach dopiero co poległych ludzi
"Normalny człowiek nie fotografuje się przy ciałach dopiero co poległych ludzi. Albo jest nietrzeźwa, albo to jest osoba jakoś całkowicie zaburzona" - powiedział Tomasz Sakiewicz o uśmiechniętej Ewie Kopacz fotografującej się wśród ciał ofiar katastrofy smoleńskiej w rosyjskiej kostnicy. Te oburzające fotografie znalazły się w filmie Ewy Stankiewicz "Stan zagrożenia" jako jedne z nowych materiałów multimedialnych, które ujrzały światło dzienne. Czy to wszystkie tego typu zdjęcia? "Nie wiemy jakie i komu robiono, ale takie zdjęcia mogą być też powodem szantażu politycznego" - ostrzegł redaktor naczelny "Gazety Polskiej".
Krok bliżej do połączenia Orlenu i PGNiG. Sakiewicz: Mądra unifikacja daje szansę na niższe ceny
"Ta unifikacja daje szansę na planowanie, na niższe ceny i na to, żeby nie dać się zdusić zagranicznej konkurencji" - tak o planowanym połączeniu Orlenu i PGNiG mówił redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" Tomasz Sakiewicz.
Jak skończy się "akcja Obajtek"? Sakiewicz: Wszyscy się zmęczą. Każdy oczekuje konkretów
"Koniec końców każdy z nas oczekuje konkretów, wszyscy zmęczą się tą historią" - tak redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" Tomasz Sakiewicz komentuje kolejne informacje medialne dotyczące prezesa Orlenu Daniela Obajtka. Szef paliwowego giganta odpiera stawiane mu przez media zarzuty i sam chce, by skontrolowano jego finanse.