Adam Andruszkiewicz
Andruszkiewicz mocno podsumował wybory. "Polacy nie dali się nabrać na szczucie TVN-u i desant Tuska"
W wyborach do Parlamentu Europejskiego Prawo i Sprawiedliwość zmiażdżyło swoich konkurentów. Wyniki, które przedstawiła Państwowa Komisja Wyborcza oznaczają, że mandaty w PE uzyskają tylko trzy komitety - PiS, Koalicja Europejska i Wiosna. Znakomity wynik PiS, a także przebieg kampanii wyborczej skomentował specjalnie dla Niezalezna.pl wiceszef resortu cyfryzacji, Adam Andruszkiewicz.
Ruszyła akcja #MuremZaAndruszkiewiczem. Wiceminister przerywa milczenie: „Trwa na mnie nagonka”
Nominacja Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji wywołała niemałe poruszenie w szeregach opozycji. Sam Andruszkiewicz nie ma wątpliwości, że rozpętano na niego „oszczerczą nagonkę” i apeluje o wsparcie.
Teraz! - jakie szanse ma nowa partia? Andruszkiewicz: Byłby to głos stracony. Petru to synonim obciachu
- Grzegorz Schetyna jest w mojej opinii politykiem groteskowym (...) Jest takim raczej, trochę takim cwaniaczkiem politycznym, natomiast jest na pewno lepszym graczem, bardziej wyrafinowanym niż pani Lubnauer, no i ją ograł, mówiąc brutalnie - powiedział dzisiaj w programie Ewy Bugały "W pełnym świetle" Adam Andruszkiewicz, poseł koła Wolni i Solidarni. Parlamentarzysta nie daje też wielkich szans nowemu ugrupowaniu Ryszarda Petru - Teraz! -Ja rozmawiam z Polakami. Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek chciał powierzyć swój głos wyborczy panu Petru. Byłby to głos po prostu stracony - podkreślił.