Adam Andruszkiewicz
Taśmy Onetu to "afera-kapiszon". Poseł Andruszkiewicz o "sensacji" opozycji
Poseł Adam Andruszkiewicz nie ma wątpliwości, że tzw. "taśmy Onetu" to cios wymierzony w rząd. "Taśma-kapiszon" - tak mówi o nagraniach opublikowanych przez portal Onet. Twierdzi, że ich celem jest zasiewanie wątpliwości w społeczeństwie, jak również w szeregach PiS.
Andruszkiewicz ma pytanie do Bieńkowskiej. "Myślę, że powinna powiedzieć to po niemiecku"
– Politycy PO, czy to w randze unijnych komisarzy, czy europosłów, działają w Brukseli przeciwko interesowi państwa polskiego, a reprezentują interesy niemieckie. Mówię to otwarcie i myślę, że tak trzeba o tym mówić – powiedział Niezalezna.pl poseł Adam Andruszkiewicz, komentując zachowanie Elżbiety Bieńkowskiej na dzisiejszej konferencji prasowej.