niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

Taharrush - czyli muzułmańska „zabawa” kobietą dotarła do Europy. Razem z imigrantami

Dodano: 15.01.2016 [15:20]
Taharrush - czyli muzułmańska „zabawa” kobietą dotarła do Europy. Razem z imigrantami - niezalezna.pl
foto: screen YouTube
Cała Europa wstrząśnięta jest tym, co dzieje się w niektórych miastach, które przyjęły imigrantów. W czasie zabawy sylwestrowej na otwartym powietrzu w Kolonii ponad tysiąc imigrantów otoczyło kilkadziesiąt kobiet - Niemek i turystek - okradając je, napastując i próbując zgwałcić. Przy tym media milczały jak grób. Okazuje się, że taka „metoda” zbiorowego molestowania jest znanym rodzajem przemocy w krajach arabskich. Nazywa się „taharrush”.

Zdarzenia z Kolonii zszokowały całą Europę. Niemieckie media milczały. Okazało się, że do napaści na kobiety doszło nie tylko w Kolonii, ale też w Hamburgu, Bielefeld, Frankfurcie, Düsseldorfie, w  Weil am Rhein, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia przy granicy z Francją i Szwajcarią, jak również w innych krajach, w Austrii, Finlandii, Szwecji, czy Szwajcarii.

Okazuje się, że może być to „zabawa” imigrantów przywieziona do Europy. Polega ona na otoczeniu kobiety w miejscu publicznym. Najpierw mężczyźni zaczynają krzyczeć na swoją „wybrankę”, obrażają ją, później zaczyna się napastowanie, kończące się często na gwałcie.

Jest to opis „taharrush” przedstawiony przez „Daily Mail”. To nic innego jak grupowe molestowanie, które znane jest w krajach arabskich od kilku lat – pisze gazeta. Z takimi właśnie napaściami mieliśmy do czynienia w sylwestra w niektórych miastach w Europie.

Śledczy z Kolonii zajmują je obecnie 553 przypadkami zajść, które miały miejsce z 31 grudnia na 1 stycznia. 45. proc. z nich to przestępstwa właśnie na tle seksualnym.
 
 „Taharrush” pierwszy raz było zaobserwowane podczas protestów w czasie "arabskiej wiosny" w Egipcie w 2011 roku. Wtedy reporterka CBS została ofiarą takiej „zabawy”. Napadnięto na nią na Placu Tahrir w Kairze. Została odcięta od kamerzysty, z którym pracowała. Otoczył ją tłum 200 mężczyzn, którzy dotykali ją i nawoływali do dalszej przemocy seksualnej. Wszystko trwało około 40 minut. Dziennikarka przez cały ten czas była napastowana, nie mogła wydostać się ze środka.

„Daily Mail" podaje, że ofiarami są najczęściej kobiety z krajów zachodnich, bądź ubierające się po „europejsku”.


Mechanizm takiego działania jest przerażający - podczas ataku ofiara jest tak zdezorientowana, że często napastnikom udaje się ją obrabować. Nierzadko kobieta jest również gwałcona. Wszystko to dzieje się w miejscu publicznym, a ucieczka staje się niemal niemożliwa

– opisuje rmf24.pl.
 
Ujęcie sprawców jest czasami niemal niemożliwe, ponieważ ofiara czasami nie jest w stanie wskazać winnych.

Od początku roku do opinii publicznej docierają zatrważające wiadomości dotyczące imigrantów i ich ataków na kobiety. O większości przypadków pisaliśmy w tekście Wiemy, czy wśród ofiar z Kolonii są Polacy. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Niemiecka ulica mówi dość! Służby zawiodły, ludzi sami rozprawią się z imigrantami

Napaści nie miały miejsca tylko w Niemczech. Okazuje się, że na komisariaty zgłaszają się już poszkodowane kobiety z Finlandii, Szwecji, Austrii oraz Szwajcarii.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ataki imigrantów na kobiety to „akt polityczny i protest przeciw naszemu światu”​

Po tym wszystkim w Kolonii doszło do zamieszek. Policja musiała użyć armatek wodnych. Szef policji z Kolonii stracił pracę.

Gang imigrantów z Afganistanu molestował dziewczynki na festiwalu „We are Sthlm” w Szwecji. Policja starała się wyciszyć aferę. Powód? Władze nie chciały aby statystyki dotyczące przestępczości wśród imigrantów były wykorzystywane przez nacjonalistyczną partię Szwedzcy Demokraci.

CZYTAJ WIĘCEJ: W Niemczech nowe ataki imigrantów na dzieci i kobiety. Czy Merkel przetrwa?

Do ataków imigrantów dochodzi w różnych miejscach. Na basenie usiłowano zgwałcić dwie dziewczynki. We francuskim Calais kilkudziesięciu imigrantów z obozu dla uchodźców zaatakowało autobus pełen dzieci z Wielkiej Brytanii.

CZYTAJ WIĘCEJ: W Kolonii gwałcą i rabują? Spokojnie, to tylko goście kanclerz Merkel

Do koszmarnej zbrodni doszło w ośrodku dla uchodźców Forus Akuttinnkvartering w norweskim mieście Stavanger - zgwałcono tam trzyletniego chłopca.

Również i niemieccy politycy mają dość imigrantów. Jeden z nich wsadził ich w autobus i… wysłał do biura Angeli Merkel.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Najlepsze przeciwko "taharrush gamea". Polskie dziewczyny! Poświęćcie kilka godzin na naukę podstaw Krav Magi, dostępne w każdym mieście. Bardzo szybko opanujecie na poziomie odruchów ciała najprostszą technikę obrony przed muzułmańskimi agresorami polegającą na pozbawieniu ich możliwości reprodukcyjnych na trwałe w tempie 2-ch osobników / sekundę + umiejętność błyskawicznego opuszczenia miejsce zagrożenia zanim zdołają się wyprostować. Przy okazji zrobicie coś pożytecznego dla Europy.

A czytaliście to?
http://dece.pl/wiadomosci/poka...

Czyżby nasza rodaczka padła ofiarą taharrush gamea?

Naszym obywatelskim prawem jest samoobrona i nieskrępowany dostęp do broni. Czy słodkie słowa PiSu o tym że Naród jest suwerenem to prawda? Naród chce więc legalnie kupić broń, co więcej, Suweren tego żąda!!!

Gdyby moją dziewczynę dzicz zgwałciła sam bym wymierzył sprawiedliwość dzikiej małpom.A Niemcy idą do sądu słuchać
bezczelnych debilów- sędziów i małp

jestem już starym dziadkiem i myśle sobie. możemy naszym arabskim gościom pokazać że też umiemy.zrobić kuleczko i strepować.dla nie kumatych ostatnie słowo znaczy to samo co zdeptać ,skopać ,stratować.z racji mojego wieku mogę stwierdzić ze brak szcunku do kobiety molestowanie ,i zachowania na które kobieta się nie godzi nie zasługują na inne traktowanie jak ,strepowanie ,w naszej kulturze takie zachowania sa nie dopuszczalne.i kary godne .wiec dla młodych europejskich chłopów broncie swoje kobiety inaczej nie będziecie sobie mogli spojrzeć w lustro ,nie dajcie sobą manipulować ,przekonywać do jakiś multi-kulti .bliski wschód a europa to dwa inne swiaty.to wynika z historii.nie dajmy się wyobcować z własnej kultury.a ewentualnie z obcych kultur bierzmy to co nas rozwija,a nie co nam przynośi bandytyzm i przemoc na ulice naszych miast.to co napisałem nie jest nawoływaniem do przemocy,ale takie male przemyślenie.

Oj tam, oj tam. Pewnie same się prosiły. W końcu są Europejkami. Kto im się kazał ubierać po Europejsku?! Burka na łeb i do domu. Taką mamy obecnie kulturę.

Swiat zachodu się kończy nasz Wschodu powstaje...Tyle w temacie ...BOŻE CHROŃ FANATYKÓW...

Przecież to dzicz. Prymitywy, czesto analfabeci, agresywni i roszczeniowi.

pogaństwo

Różnice kulturowe są olbrzymie o czym świadczą zachowania imigrantów islamskich na terenie UE.
ONI już są w Europie i nie sądzę, żeby ktokolwiek podjął decyzję o deportacji.
Mam tylko nadzieję, że Polska obroni się przed Islamem.

Być może doprowadzi to do upadku Merkel i lewactwa we władzach Unii Europejskiej.

Za współsprawstwo wszyscy - 200 czy 1000 - powinni zostać aresztowani, poddani co najmniej karze chłosty (taką rozumieją, bo jest u nich powszechnie stosowana, przy czym sądzić ich powinny kobiety, co będzie podwójnie bolało) i deportowani do swojego kraju. W przeciwnym razie ta zaraza jest nie do opanowania.

Podobno nasze feministki to własnie kiedy się dowiedziały o takich zabawach to podekscytowane zaczęły wściekle potępić wstrzemięźliwość rządzącej partii dla przyjęcia uchodźców.
To były bezpardonowe ataki jurnych pań, które postanowiły zorganizowanie wyjazdu dla wszystkich znanych feministek aby się mogły przyjrzeć z bliska tej "zabawie" muzułmanów, która w katolickim kraju jest raczej niemożliwa do zaakceptowania, aczkolwiek chyba korzystając korzystając z jakich wydzielonych własnych i dyskretnych posiadłości będących w posiadaniu niektórych feministek mogą przecież zorganizować wycieczkę dla kilku autokarów wypełnionych uchodźcami i ich kilkadziesiąt może spokojnie przez kilka a zresztą co tam kilka, przez dowolny czas zgłębiać tajniki tej zabawy tu. A z tego co wyczytałem wcześniej to Panie miały zamiar, zapowiadały to i może już są SPEŁNIONE a my tu "kruszymy kopie" jakoś głośno nie słychać ich aplauzu ale to dosyć delikatna materia więc zostawmy je ze swoimi przeżyciami.

najpierw gwałty potem To(dla dorosłych )To :

https://www.youtube.com/watch?...

Zeby odmłodzić populację,jak chce Angela,wcale nie trzeba było sprowadzać te hordy zboczonych smoluchów.W zupełności wystarczyłyby ich śniade samice.

Dyżurny na tym forum -czerski troll. " Misiak" uważa, że od tych islamistów, dużo gorsi są - POLSCY KATOLICY.

Berliner Zeitung///
Zdaniem komentatora berlińskiej gazety "interpretacja praworządności", którą prezentuje na Węgrzech Wiktor Orban, a w Polsce Jarosław Kaczyński, powoduje, że stanowi ona dla europejskiej demokracji "większe niebezpieczeństwo niż terror Państwa Islamskiego".

Zdaniem Niemców i innych lewaków w UE terroryści to pikuś w porównaniu z zagrożeniem jakie niesie ze sobą suwerenna, stanowiąca o sobie Polska.

Dlatego nie liczmy na jakikolwiek kompromis ze strony parlamentu UE w sprawie Polski.Oni nie spoczną dopóki nie przywrócą do władzy całkowicie sobie POdległy salon współczesnej targowicy.

Powoli zmieniam sympatię i zaczynam tę dzicz traktować tak jak w czasach PRL traktowałem Chińczyków: okropni, ale dokopią Sowietom. A ta dzicz dowala największemu obecnie wrogowi Polski, i bardzo dobrze.

jak na razie to ta dzicz dowala najlepiej zwykłym białym dziewczynkom i młodym kobietom z Europy. rzeczywiście, powód do radochy.

Mają to na własne życzenie. A samozwańcza gospodyni Europy - Merkel zaprosiła islamistów także do Polski, co zaklepała Kopacz i mamy 7000 niechcianych gości. Wycofać się nie można, bo mamy ciągłość jako państwo i zobowiązania Kopacz ważne są też teraz.

Znaczy sie to taki przyklad,, uslug kompelxowych,, typu,,, A,B-Z,,ze otocza, zniewaza, obmacaja, wymacaja, okradna i zgwalca. To bardzo silnie ubogaca europejska kulture. Z moich obserwacji wynika, ze o ile Polacy jacy poraz pierwszy pojawia sie w Niemczech czy Rosjanie to maja jakis komplex wobec przewagi cywilizacyjnej Niemiec a Ludnosc z cywilizacji arabskich nie ma absolutnie zadnego komplexu, zadnego respektu i uwaza Europejczykow za Niewiernych-Pogan i do tego ciezkich Frajerow, ktorzy sami biora na utrzymanie sobie KATOW, ktorzy pozniej jak juz sie rozmnoza w Europie beda ich,, skracac po dlugosci,,. I KTO tu Nadczlowiek? A Kto tu Podczlowiek?

Pokazywać te twarze i wciskać im gwałcicieli do domu. http://www.polskieradio.pl/5/3...

Nie przyjmujemy żadnych muzułmanów. Inni nie muszą tego rozumieć. To co musimy robić to budować armię żeby umocnić każdą stronę granic. Niemcy albo masowo wyjdą na ulicę w proteście przeciw Merkel i jej polityki albo niemieckie kobiety i ich córki staną się niewolnicami dzikusów a niemieccy mężczyźni już mogą sobie załatwiać truciznę albo kulę w łeb jeżeli nie myślą o bezpieczeństwie swoim i swoich rodzin. Zresztą najlepiej byłoby w przypadku takiej polityki żeby Niemki same skróciły swoje życie bo u tych dzikusów czeka je niewyobrażalne piekło.

To jest dopiero początek wielkiego koszmaru dla państw
Europy,które chcą nas uczyć demokracji i stosowania swoich
wysokich/śmiechu warte/standardów.
Nadmienię ,,,,,,,,,,,że o standardach wymądrzał się dzisiaj
Protasiewicz w czasie Komisji Sejmowej transmitowanej przez
TVP INFO.
Ten POwiec,skandalista lotniskowy będzie nam mówił o standardach europejskich. POLACY JUŻ DOKONALI WYBORU !!!
POLACY TO MĄDRY NARÓD ,znają swojego Przewodnika,Pasterza i
Nauczyciela Jezusa Chrystusa i idą za NIM. JEMU ufali nasi przodkowie i wytrwali.Wiara chrześcijańska Polaków scalała po latach niewoli dar wolności dała.
Polacy w tym roku potwierdzą ten wybór w 1050 rocznicę chrztu POLSKI.

Ja mieszkam w Anglii od 24 -lat,trzy lata pracowałem z Arabami w Afryce!I w Anglii od lat się z nimi stykam.Taką mam pracę! Ogólnie z muzułmanami.I do MOJEJ ŚMIERCI NIKT MNIE NIE PRZEKONA ŻE TO SĄ LIDZIE.Niejedno zwierze ma więcej inteligencji i jest łatwiejsze do ucywilizowania niż TAMTO COŚ.I niech BÓG CHRONI POLSKĘ I POLAKÓW PRZED PRZYJMOWANIEM MUZUŁMANÓW Z KRAJÓW ARABSKICH LUB Afryki.Pracuję z Czeczenami i z muzułmanami z byłej Jugosławii. Różnica w mentalności między nimi a muzułmanami z Afryki,Azji czy tymi z Maghrebu lub Egiptu jest jak między dniem a nocą

Niemieckie media przerwały milczenie i mówią otwarcie o przestępstwach dokonywanych przez tzw. uchodźców,jednak inwazja islamskich bojowników państwa islamskiego trwa w najlepsze.W dwóch tygodniach stycznia przybyło ich 50 tys. tylko do Niemiec.
A kanclerz Merkel dalej twierdzi,że nie pozwoli na ograniczenia dotyczące azylu.Do czego to doprowadzi wiadomo, krytykę jej polityki słychać już ze wszystkich stron,ale matka wszystkich islamistów nie pozwala na żadną dyskusję.
Dla mnie było od początku jasne,że to nie decyzja Merkel pozwalająca na niekontrolowaną inwazję islamistów na Europę.Kto zmusił ją do podjęcia takiej decyzji również wiadomo.
Ciekawi mnie opinia internautów na ten temat.

Te banki ktore odbudowaly Niemcy po wojnie i teraz ich "kontroluja"

To znaczy kto konkretnie ją zmusił?? Proszę o informację ponieważ nie jestem poinformowany :)

zaplanowano to już tworząc unię europejską (nie napiszę z dużej litery nigdy więcej) niejaki Kalergi, tu masz jego plan http://wolna-polska.pl/wiadomo...
a realizacja to Bank Światowy bo to oni wydają rozkazy Merkele, Soros to tylko część tej układanki. Skoro Europę przejęli lewacy (nie lewica) a lewaków finansuje Soros, to kto wydaje rozkazy Makreli. Niemcy piszą, że głosowali na CDU/CSU bo to konserwatyści i obrócili się o 180 stopni, tak jak nasz rudy clown co miał nie klękać przed księdzem, a wcześniej brał ślub w kościele

Proszę nie zapominać o pakcie o partnerstwie strategicznym podpisanym w 2005 roku przez Schroedera z Putinem.
Merkel przed objęciem urzędu kanclerza została zmuszona do złożenia publicznego oświadczenia,że będzie postanowienia tego paktu przestrzegać we wszystkich jego punktach,a wiadomo ,że pakt ten jest prawie w całości utajniony, jedynym jawnym punktem jest decyzja o budowie Nordstream.
Unią zarządza wielu,ale na pewno nie urzędnicy parlamentu UE.Najlepszym tego przykładem jest ewakuowany do Brukseli Tusk figurant nie dopuszczany nawet do wygłaszania oświadczeń.
Żadna decyzja w UE o znaczeniu strategicznym nie jest podejmowana bez akceptacji Putina.
Putin słabnie w oczach,więc potrzebne były zamachy w Paryżu,by stał się na powrót rozdającym karty na politycznych parkietach Europy.
Europa zaś jest już tak słaba,że problemu tzw. uchodźców własnymi siłami nie będzie w stanie rozwiązać, tym bardziej,że każdego dnia problem rośnie...
Polska jest silniejszym ogniwem niż nam wszystkim się wydaje,dlatego niezależny,stanowiący o polskiej racji stanu rząd to zagrożenie dla tych,którym marzy się władza absolutna w całej Europie.Silna,suwerenna Polska stoi na drodze do zawładnięcia tą częścią świata,dlatego nie liczę na jakikolwiek kompromis ze strony komisji UE.Oni nie spoczną dopóki nie przywrócą do władzy ludzi sobie całkowicie POsłusznych.
Czy polski rząd mimo wszystko ma szansę na prowadzenie suwerennej polityki wbrew wszystkim i wszystkiemu...?
To pytanie retorycznie...bowiem nasze pokolenie drugiej szansy na budowę wolnego państwa nie dostanie.
Dlatego wspierajmy rząd Prawa i Sprawiedliwości i Prezydenta Andrzeja Dudę byśmy z Bożą pomocą uzdrowili dotkniętą ponad wszelką miarę zdradą,zbrodnią i ideologią gender Ojczyznę...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl