Imigrancki seks-atak na basenie

Na basenie w Monachium imigranci usiłowali zgwałcić nastolatki. Jedna z nich miała 14 lat, druga – 17. Napastników było trzech.

freeimages.com/Christophe Libert
Na basenie w Monachium imigranci usiłowali zgwałcić nastolatki. Jedna z nich miała 14 lat, druga – 17. Napastników było trzech. Nastolatkom udało się oswobodzić i uciec – podaje se.pl za „Daily Mail”. Zawiadomiono policję. Okazało się, że imigranci, którzy zaatakowali dziewczynki, mieli poniżej 15 lat.
 
Od początku roku do opinii publicznej docierają zatrważające wiadomości dotyczące imigrantów i ich ataków na kobiety. O większości przypadków pisaliśmy w tekście Wiemy, czy wśród ofiar z Kolonii są Polacy

Jak podaje „Daily Mail”, trzech imigrantów w wieku poniżej 15 lat obmacywało na publicznym basenie w Monachium 17-letnią dziewczynę. Jej 14-letnia siostra chciała interweniować. Wtedy i ją zaczęto molestować. Ofiarom udało się oswobodzić i zaalarmować policję. Napastnicy okazali się dziećmi poniżej 15. roku życia.
 
CZYTAJ WIĘCEJ: W Niemczech nowe ataki imigrantów na dzieci i kobiety. Czy Merkel przetrwa?

Będą więc odpowiadać przed sądem jako nieletni przestępcy. Według lokalnego prawa napaść, podczas której dochodzi do dotykania miejsc intymnych, jest uznawana za gwałt” – czytamy na se.pl.

 

 


Źródło: se.pl,niezalezna.pl

mg
Wczytuję ocenę...
Z uwagi na prace modernizacyjne możliwość komentowania została tymczasowo wyłączona. Zapraszamy do komentowania na naszym profilu na Facebooku fb.com/NiezaleznaPLZobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo