Tomasz Sakiewicz
Tomasz Sakiewicz w Hamburgu. Udane spotkanie z Klubami Gazety Polskiej
Dziś w rezydencji Konsula Generalnego RP w Hamburgu odbyło się spotkanie hamburskich klubów „Gazety Polskiej” z redaktorem naczelnym „GP” Tomaszem Sakiewiczem i koordynatorem europejskich K„GP” Pawłem Piekarczykiem. Choć było to wydarzenie zamknięte, to na naszym portalu można było zobaczyć transmisję na żywo ze spotkania.
Zacieśnianie przyjaźni i więzi w Europie Środkowej – wszystko zaczęło się od Klubów „GP” ZDJĘCIA
W liście do Klubów „GP” premier Mateusz Morawiecki pożegnał polską delegacją, która udała się do Budapesztu. Szef polskiego rządu podkreślił wartość budowania przyjaźni pomiędzy Polakami i Węgrami oraz tworzenie więzi w Europie Środkowej. - A to wszystko zaczęło się od Klubów „GP” i dobrze, że rząd zaczął do dostrzegać i popierać – podkreśla redaktor naczelny dziennika „Gazeta Polska Codziennie” oraz tygodnika „Gazeta Polska” Tomasz Sakiewicz.
Sakiewicz o gierkach polityków PO: Tuskowi kompletnie nie przeszkadza to, że Schetyna będzie tracił
- Schetyna musi trochę liczyć się z opinią krajową. On będzie odpowiadał za przegrane wybory. Głosowania przeciwko Polsce są fatalnie odbierane w Polsce i PO po każdym takim głosowaniu wyraźnie traci w sondażach. Natomiast Tuskowi kompletnie nie przeszkadza to, że Schetyna będzie tracił - mówił w programie \"Minęła 20\" redaktor naczelny \"Gazety Polskiej\" i \"Gazety Polskiej Codziennie\", Tomasz Sakiewicz.