Tomasz Sakiewicz
W poniedziałek spotkanie z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem w Starogardzie Gdańskim
Na spotkanie z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej' i "Gazety Polskiej Codziennie", Tomaszem Sakiewiczem. w Starogardzie Gdańskim zaprasza miejscowy Klub "Gazety Polskiej". Odbędzie się ono już w najbliższy poniedziałek o godz. 18.00.
Tomasz Sakiewicz do klubów "GP": gdyby nie wasz upór, pomnika smoleńskiego by nie było
- Gdyby nie wasz upór, gdyby nie upór zwykłych ludzi, o którym chętnie się zapomina - ludzi, którzy w słocie, poniżani, pogardzani, nazywani sektą, którym się odbierało godność i prawa obywatelskie do normalnej demonstracji - nie byłoby tego pomnika. Wam się należy szczególne podziękowanie. Od Nowego Jorku, Los Angeles, Chicago, aż przez Madryt, Paryż, Berlin, Hamburg, Essen, Sztokholm, do Polski, do Piotrkowa i Łochowa, i Nowego Sącza, i Braniewa - mówił do klubów "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz. Jego wystąpienie miało miejsce tuż przed odsłonięciem pomnika smoleńskiego.
Już w najbliższy czwartek spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem w Poznaniu
Klub "Gazety Polskiej" w Poznaniu zaprasza na spotkanie z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" Tomaszem Sakiewiczem oraz Pawłem Piekarczykiem, bardem, koordynatorem europejskich klubów "GP".