Donald Trump
Waszczykowski o wyborach w USA: To będzie bardzo psuło reputację demokracji amerykańskiej
- Ikoną nieuczciwości tych wyborów było zachowanie mediów amerykańskich i symbolem tego nieuczciwego zachowania mediów amerykańskich była ta przerwana transmisja w ostatnich dniach Donalda Trumpa. To już poszło w świat i to będzie bardzo psuło reputację demokracji amerykańskiej - powiedział dziś w "Politycznej Kawie" europoseł PiS Witold Waszczykowski, komentując nieprawidłowości w amerykańskich wyborach prezydenckich.
W USA wciąż trwa liczenie głosów. Wyniki są już przesądzone?
W USA do przeliczenia pozostało już niewiele głosów, w Pensylwanii to około 2 proc. To pakiety głosów oddanych korespondencyjnie, w których do tej pory Demokrata Joe Biden odnotowywał dużą przewagę. Dlatego media oceniły, że wygra stan i całe wybory.