Piłkarska Liga Mistrzów wkracza w etap ćwierćfinałów. Dla Biało-czerwonych ta edycja prestiżowych rozgrywek jest wyjątkowa. W każdym z nadchodzących dwumeczów Champions League może wystąpić przynajmniej jeden reprezentant Polski.
Polskie piłkarki nożne wygrały w Gdańsku z Bośnią i Hercegowiną 5:1 w meczu dywizji B Ligi Narodów. Dwie bramki zdobyła Ewa Pajor, a po jednej Adriana Achcińska, Klaudia Słowińska i Martyna Wiankowska. To trzecie z rzędu zwycięstwo Biało-czerwonych.