Magdalena Ch. była z Rubcowem w rosyjskiej bazie wojskowej Czytaj więcej w GP!
Z OSTATNIEJ CHWILI
Prezydent Litwy: nie żyją trzej żołnierze USA, którzy zaginęli na poligonie w Podbrodziu; trwają poszukiwania czwartego • • •

Podejrzani o zabójstwo 61-latka usłyszeli zarzuty. Grozi im dożywocie

Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom podejrzanym o zabójstwo 61-letniego mieszkańca Radoszyc (Świętokrzyskie). Zwłoki mężczyzny znaleziono w niedzielę 2 sierpnia w opuszczonym budynku w Stąporkowie.

Pikist

Tego samego dnia policjanci z komisariatu w Stąporkowie wytypowali i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze śmiercią mieszkańca Radoszyc, obaj w momencie zatrzymania byli pijani. We wtorek usłyszeli zarzuty.

- Prokuratura Rejonowa w Końskich prowadzi postępowanie przeciwko dwóm mężczyznom Stanisławowi W. i Bartoszowi S. We wtorek 4 sierpnia obaj usłyszeli zarzuty pobicia 61-letniego mieszkańca Radoszyc i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem był zgon pokrzywdzonego. Podejrzani złożyli wyjaśnienia i nie przyznali się do zarzucanych czynów

 – powiedział w środę Sebastian Mróz zastępca prokuratora rejonowego w Końskich.

Zaznaczył, że prokurator po przesłuchaniu podejrzanych skierował do Sądu Rejonowego w Końskich wniosek o zastosowanie wobec podejrzanych tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

- Sąd ten wniosek uwzględnił

- dodał.

 



Źródło: PAP, niezalezna.pl

#zabójstwo #Radoszyce #policja #prokuratura #alkohol

as