mazowieckie
Przyjechał do komendy i... stracił prawko
W Ciechanowie (woj. mazowieckie) 19-latek przyjechał do komendy policji i... stracił prawo. Zwrócił uwagę funkcjonariuszy, gdy zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych, nie mając do tego uprawnień. Co więcej, okazało się, że przekroczył limit punktów karnych za wykroczenia drogowe. Otrzymał dodatkowe punkty oraz mandat.