mazowieckie
Mazowieckie: Pijany mężczyzna wjechał w pieszych. Na miejscu zginęły dwie osoby
W Magnuszewie (powiat kozienicki) kierujący fordem 42-latek, będący pod wpływem alkoholu, uderzył w pieszych. Na miejscu zginęły dwie osoby, a trzecia zmarła w szpitalu. Dwie osoby są hospitalizowane. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.
Usiłował zabić babcię. Grozi mu nawet dożywocie!
Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec 26-letniego mieszkańca lesznowskiej gminy najsurowszy środek zapobiegawczy - tymczasowe aresztowanie. Mężczyzna został zatrzymany za usiłowanie zabójstwa babci.