Rząd w tajemnicy przygotowuje przyjęcie masowej fali migrantów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Przez lata znęcał się nad żoną. Przed policją schował się... w klatce z psami

Agresywny sprawca przemocy domowej schował się przed policjantami w... boksie z owczarkami kaukaskimi. Niestety dla niego - wcale mu to nie pomogło. Policjanci wyciągnęli wrzeszczącego mężczyznę z klatki dla psów i przetransportowali do policyjnej izby zatrzymań w Wyszkowie. A ponieważ miał przy sobie narkotyki - został aresztowany.

Policja
Bartosz Kalich - Gazeta Polska

Rzeczniczka wyszkowskiej policji mł. asp. Wioleta Szymanik poinformowała w sobotę, że funkcjonariusze interweniowali na prośbę żony 34-latka z gm. Zabrodzie. Jak się okazało, mężczyzna od pięciu lat znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie.

"Na widok policjantów mąż pokrzywdzonej schował się w boksie z owczarkami kaukaskimi. Mężczyzna był agresywny. Używał wulgarnych słów i nie chciał opuścił klatki"

– powiedziała rzeczniczka.

W końcu policjanci wyciągnęli agresywnego mężczyznę z klatki. W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli przy nim słoik z marihuaną. 34-latek usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną oraz posiadania środków odurzających. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#kryminalne #mazowieckie #Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

az
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo