media
Tomasz Sakiewicz: Dzisiaj opozycja pokazuje bezradność i swoją miałkość. PiS może się cieszyć, że ma taką opozycję
Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz odniósł się do dzisiejszych prób obstrukcji sejmowej podejmowanych już po raz kolejny przez posłów z totalnej opozycji. Oceniając burzliwy przebieg posiedzenia sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka, która obradowała nad 6-stronicowym projektem prezydenta ws. KRS, red. Tomasz Sakiewicz podkreślił, że PiS może się tylko cieszyć z tego, że ma taką opozycję. „ Prawo i Sprawiedliwość tylko zyskuje na obecnym zachowaniu opozycji” - podkreślił redaktor naczelny „Gazety Polskiej” w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info.
„Gazeta Polska”: Goebbelsowskie kłamstwa niemieckich mediów
„To już zmierza w kierunku dyktatury. Jestem Niemcem. W latach 30. XX wieku doświadczyliśmy tego. Uważam, że nie wolno dopuścić, aby powtórzyło się to gdziekolwiek na świecie, a na pewno nie w takiej wspólnocie wartości, jaką jest Unia Europejska” – powiedział o wolności słowa w Polsce Frank Überall, szef niemieckiego stowarzyszenia dziennikarzy.
Powielają kłamstwa na temat Marszu Niepodległości - CNN, ale nie tylko. Jest reakcja MSZ
11 listopada ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Przez lewicowe media, nawet rodziny z malutkimi dziećmi, zostały nazwane... „nazistami\". Kłamstwa na ten temat powielają media zagraniczne, wśród nich CNN. Do sprawy odniosło się MSZ.