media
Tomasz Lis w natarciu! Nawet w rocznicę Powstania Warszawskiego nie mógł sobie odpuścić?
Tomasz Lis znów daje o sobie znać. Tym razem postanowił podzielić się z internautami swoimi refleksjami na temat Powstania Warszawskiego. Dziennikarz przekonuje, że w hołdzie Powstańcom należy... walczyć z rządem w „obronie demokracji”. On tak na serio?