Z pewnością dla wszystkich tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą inne od tych poprzednich, ponieważ obchodzimy je w cieniu tragedii, związanej z epidemią koronawirusa. Zwłaszcza teraz nasze myśli i modlitwy kierujemy w stronę wszystkich chorujących i ich bliskich. Przy okazji składamy podziękowania wszystkim tym, którzy prowadzą ciężki bój na froncie walki z tą straszliwą chorobą.
26 grudnia lecimy na Teneryfę. Cieszę się, że całe to szaleństwo z godziną policyjną, sylwestrem na zoomie i Narodową Kwarantanną nas ominie - pisze na Twitterze naczelny „Liberté!” Leszek Jażdżewski. Pechowo dla redaktora, lokalne władze zdecydowały o zamknięciu wyspy na czas Świąt i Sylwestra.
Władze San Marino zmieniły zdanie i anulowały w sobotę wydaną dwa dni wcześniej zgodę na organizację kolacji w sylwestra w restauracjach. Najnowsza decyzja zapadła po to, by dostosować przepisy do tych obowiązujących we Włoszech.