niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Sensacyjne informacje ws. afery podsłuchowej. Najciekawszych nagrań jeszcze nie ujawniono

Dodano: 25.08.2014 [08:57]
Sensacyjne informacje ws. afery podsłuchowej. Najciekawszych nagrań jeszcze nie ujawniono - niezalezna.pl
foto: flickr.com
Odnosząc się do najnowszych, sensacyjnych informacji Marka Falenty w sprawie afery podsłuchowej poseł Marek Opioła z sejmowej komisji ds. służb specjalnych podkreśla, że już na dwa miesiące przed ujawnieniem treści podsłuchów krążyły nieoficjalne informacje o tym, że nagrywano ważnych polityków PO i ministrów z rządu Donalda Tuska. Z niewiadomych przyczyn najciekawszych nagrań jeszcze nie ujawniono.

– Gdyby informacje ujawniane przez biznesmena były prawdziwe, oznaczałoby to całkowitą kompromitację instytucji, które dotychczas nie były zaangażowane bezpośrednio w walkę polityczną (...) Teraz dowiadujemy się, że CBŚ mogło być elementem rozgrywek i niejasnych powiązań. To kolejny już fakt potwierdzający, że rząd Tuska prowadzi do upadku państwa – podkreśla w rozmowie z „Gazetą Polską Codziennie” były szef ABW Bogdan Święczkowski.

Podobnego zdania jest poseł Marek Opioła, który ujawnia, że na posiedzeniu sejmowej komisji ds. służb specjalnych  pytał o podsłuchiwanie polityków, lecz wówczas Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprzeczała, jakoby miała informacje na ten temat.
 
– Z informacji biznesmena wynika, że policja nagrywała polityków, a służby, choć o tym wiedziały, to nic z tym nie robiły. To jeden wielki skandal. Pierwsze pytania zadawałem ABW na posiedzeniach sejmowej komisji służb specjalnych. Było to dwa miesiące przed opublikowaniem treści z taśm z podsłuchanymi rozmowami polityków. Już wtedy krążyły nieoficjalne informacje, że ktoś nagrywał ważnych polityków PO, a przede wszystkim rządzących ministrów (...) Wszystko wskazuje na to, że CBŚ prowadziło swoją operację tak, iż udało się jej zwieść ABW i BOR, które mają chronić polityków przed nielegalnymi podsłuchami. W tej sytuacji powstają pytania, dlaczego nagrywano polityków i komu to miało służyć. Nie wiadomo też, dlaczego nie ujawniono najciekawszych nagrań, m.in. wicepremier Bieńkowskiej z szefem CBA czy nagrań z udziałem Jana Burego związanych z aferą korupcyjną na Podkarpaciu – tłumaczy poseł Opioła.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

W obecnej sytuacji na Ukrainie,
i jej nastepstwami dla Polski,
nalezaloby skupic sie, rozwazyc
historie ... i byc przygotowanym
na wszystko.
A tu " CI NAJWAZNIEJSI "
laduja nam w mediach Problem Tasm,
cos, co podobno sami zaaranzowali
- w jakim celu ? Co czyni nasz
Rzad, w obecnej sytuacji, tak niepewnej
..... KIM ONI SA ? ? ?

Teraz rozumiem działanie POesbeckiego "Wprost". Taśmy z Belką i Sienkiewiczem zostały rzucone dla tłumu, żeby przykryć te najważniejsze kompromitujące płemieła i prezydęta.

Gdyby nagrania trafily do np."Gazety Polskiej',to na pewno dowiedzielibysmy sie wiecej niz wiemy obecnie.Dlatego mysle,ze te tasmy to karty przetargowe w rozgrywkach mafijnych typu haki.

Wypier....ć dziadów komunistycznych z PKW i skończy się fałszowanie. Jestem pewna,że obsługą komputera zajmują się ludzie u,których są serwery,a więc w Moskwie! Oni liczyli kilkanaście tysięcy głosów ponad pół doby.No i wyszło,jak Putin dał prikaz.DZIADÓW POD TRYBUNAŁ ZA FAŁSZERSTWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najgorsza jest nasza bezsilność mając pełną świadomość o sukcesywnym niszczeniu Ojczyzny z dnia na dzień.

bezsilność cz obojętność??? to spora różnica....myśle, że to drugie i to już faktycznie jest smutne

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl