rząd
Rząd zawarł porozumienie z górnikami. Prezydent: Jest zdroworozsądkowe i ważne
- Cieszę się, że takie zdroworozsądkowe porozumienie jest zawierane, ponieważ to jest ważne, aby postulaty pracowników były w tym wszystkim uwzględniane - ocenił w piątek porozumienie rządu z górnikami w sprawie transformacji branży prezydent Andrzej Duda.
Wiceszef Porozumienia apeluje o powrót do rozmów: Koalicja Zjednoczonej Prawicy jest najlepszą opcją w tym parlamencie
Wiceprezes Porozumienia Marcin Ociepa zaapelował, by jak najszybciej wrócić do rozmów koalicyjnych. De facto je wykańczaliśmy, mamy bardzo dobre porozumienie na stole - stwierdził. Nikt nie stawiał sprawy w ten sposób, że brak poparcia dla noweli ustawy o ochronie zwierząt to koniec koalicji - dodał.