Katastrofa smoleńska
Kłamstwa Millera i Anodiny dotarły do… Formuły 1. Dyrektor Mercedesa obraził gen. Błasika
Dyrektor wykonawczy Mercedesa w Formule 1 Toto Wolff w wywiadzie dla włoskiego "La Gazetta dello Sport" porównał komunikację z kierowcami do katastrofy smoleńskiej. Nie dość, że katastrofę nazwał „incydentem”, to jeszcze obraził gen. Andrzeja Błasika. Powielił bowiem kłamstwo serwowane przez lata opinii publicznej przez Jerzego Millera i Tatianę Anodinę.
Mamy prawo do prawdy i pamięci o Smoleńsku. Sakiewicz: „Chciano to zadeptać i zagłuszyć”
Podczas dzisiejszej rozmowy w programie „W Punkt” w Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz mówił o wczorajszej rocznicy katastrofy smoleńskiej, komentując słowa Jarosława Kaczyńskiego o „prawie do prawdy i pamięci” o Smoleńsku. - "Chciano to zadeptać, zagłuszyć i ludzie, którzy wyszli na ulice stali się tym żywym pomnikiem, dopóki pomniki nie stanęły" - mówił naczelny „Gazety Polskiej.