bezprawie Tuska
„Uwolnić posłów!” - krzyczeli w Sejmie parlamentarzyści PiS. To nie spodobało się Hołowni... [WIDEO]
"Uwolnić posłów" - taki okrzyk, w towarzystwie równie gwarnych oklasków, wybrzmiewa dziś w sali plenarnej Sejmu. Politycy PiS, po wystąpieniu Mariusza Błaszczaka, gdy do głosu doszedł ponownie marszałek Hołownia, głośno krzyczeli w geście solidarności, z osadzonymi w więzieniach Mariuszem Kamińskim oraz Maciejem Wąsikiem.
"Podły reżim Tuska nie jest w stanie nas złamać". Uwięziony Mariusz Kamiński napisał list. PRZECZYTAJ!
- Proszę i apeluję - walczcie ze złem, które ponownie pojawiło się w naszym kraju 13 grudnia. Trzymamy się mocno. Nasi wrogowie nigdy nie zobaczą białych flag w naszych rękach. Podły reżim Tuska nie jest w stanie nas złamać. Damy radę, zwyciężymy, razem obronimy Polskę - napisał w liście, jaki odczytała pod więzieniem w Radomiu Barbara Kamińska, aresztowany poseł Mariusz Kamiński.
Prezydent Duda poruszył z Tuskiem temat mediów publicznych. Wskazał, co i jak należy zrobić
"Rozwiązania ustawowe, co do przyszłości mediów publicznych powinniśmy spokojnie i konsekwentnie wypracować" - mówił w kontekście bezprawnych działań Tuska i Sienkiewicza wobec mediów publicznych podczas swojego dzisiejszego oświadczenia prezydent Andrzej Duda.