Krytyka ideologii LGBT? Na YouTube nie przejdzie. Cenzura nawet homilii abp Jędraszewskiego!

To kolejny przykład na to, że w serwisie YouTube dominuje poprawność polityczna, a krytyka ideologii LGBT jest niemile widziana. Najpierw zablokowano program, w którym rozważano o szkodliwości tęczowej ideologii - teraz kłopoty ma Radio Maryja, które zamieściło na YouTube nagranie z homilią arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Serwis usunął słowa hierarchy, twierdząc, że to "szerzenie nienawiści".

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Jan Sroda/Gazeta Polska

O tym, że nagranie homilii arcybiskupa Marka Jędraszewskiego zostało usunięte z serwisu YouTube, poinformowało Radio Maryja. To właśnie na profilu tej rozgłośni wrzucone było nagranie z mocnego kazania. Zarzut, jaki postawiono to... "szerzenie nienawiści". Właściciel konta - czyli Radio Maryja - otrzymał także ostrzeżenie. Gdy będzie zamieszczał kolejne takie treści, może to się skończyć blokadą konta. 

Nie da się odebrać tego inaczej, jak próbę cenzury słów arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, jednoznacznie przeciwstawiającego się ideologii LGBT.

To nie pierwszy tego typu przypadek, kiedy YouTube cenzuruje osoby krytykujące ideologię LGBT. Niedawno usunięto film z programu prowadzonego przez redaktora naczelnego "Do Rzeczy" Pawła Lisickiego, który wraz z Markiem Miśko krytykował ideologię LGBT, jednocześnie sprzeciwiając się jakiejkolwiek przemocy. Wystarczyła sama krytyka "tęczowego systemu", by program usunięto z zarzutem szerzenia mowy nienawiści.

Arcybiskup Marek Jędraszewski podczas mszy świętej w krakowskim kościele Mariackim z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego wygłosił niezwykle mocną homilię. Hierarcha podkreślił, że to z powstańczych mogił narodziła się wolna Polska.

"Trzeba było długo na nią czekać. Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa"

- stwierdził.

Po tych słowach arcybiskup Jędraszewski stał się obiektem zmasowanych ataków środowiska lewicowego. W związku z tym, w sobotę, 10 sierpnia o godzinie 15.00, przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie, odbędzie się wiec poparcia dla arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Przyjdź i wesprzyj metropolitę krakowskiego!

 

 


Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#Radio Maryja #ideologia LGBT #LGBT #homilia #abp Marek Jędraszewski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo