Najnowszy numer „GP”: Koniec totalnej opozycji. Kto wyszedł z politycznego obłędu?

W najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” (dostępnym od środy 5 maja) polecamy szczególnie okładkowy tekst Jacka Liziniewicza „Koniec totalnej opozycji. Kto wyszedł z politycznego obłędu”. Ponadto w numerze najważniejsze informacje i analizy z kraju i ze świata. Subskrybuj tygodnik - teraz 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Gazeta Polska

„Włodzimierz Czarzasty, lider Lewicy, porozumiewając się z PiS-em w sprawie Funduszu Odbudowy, wywrócił opozycyjny stolik. Zdaniem politologów i ekspertów to ostatecznie niszczy wymyśloną przed laty ideę totalnej opozycji i jej emanacji „Koalicji 276”. Są również zgodni: KO albo się przystosuje do nowych warunków, albo zginie”.
- czytamy w tekście Jacka Liziniewicza.

Ponadto w numerze:

  • Komando śmierci, Smoleńsk i remont tupolewa

„Czy elitarne komando GRU – jednostka 29155 słynąca z dokonywania zamachów i prowokacji politycznych w całej Europie – mogła mieć coś wspólnego z katastrofą smoleńską? Pierwsze lata działalności oddziału skrywa mrok tajemnicy, ale zagadkowa nagroda dla jednostki w 2012 roku, wskazujący na operację GRU – przebieg procedury przetargowej w sprawie remontu Tu-154 oraz niewyjaśniona obecność przynajmniej dwóch ważnych członków jednostki w Polsce – każą poważnie zastanowić się nad taką hipotezą”.
- ujawnia Grzegorz Wierzchołowski.

  • Antyszczepionkowcy i psychomanipulacje

„Pamiętasz, jak o nas, kiedy wypowiadaliśmy prawdę o Smoleńsku, mówili, że jesteśmy wariatami? No to teraz tak mówią o tych, którzy nie chcą się szczepić i nie noszą maseczek” – takie zdanie usłyszałem ostatnio. Inny znajomy sięgnął jeszcze dalej w przeszłość – antyszczepionkowcy byli dla niego jak mówiący zakazaną prawdę o układzie w Magdalence. To dla nas zimny prysznic: obóz niepodległościowy nie jest nieprzemakalny na oddziaływanie wrogów Polski, o ile propaganda ta zostanie cynicznie sprofilowana pod jego zwolenników. Nie pod lemingi, lecz ludzi, którzy przez lata byli nonkonformistami.
- czytamy w tekście Piotra Lisiewicza.

  • Czy Joe Biden przekaże przywództwo wiceprezydent? 

„Administracja Bidena i Harris – tak w oficjalnych komunikatach Białego Domu przedstawiana jest ekipa rządząca obecnie w USA. Joe Biden podkreśla, że jego wiceprezydent zajmuje się kluczowymi tematami. Czy to oznacza, że to Kamala Harris będzie kandydatem Partii Demokratycznej w 2024 roku?”
- odpowiedzi na to pytanie szuka w swoim tekście Maciej Kożuszek.

  • Ścieki w Wiśle 

„Niektórzy zapominają albo nie chcą pamiętać, że w połowie 2019 roku mieliśmy do czynienia z największą awarią oczyszczalni ścieków na świecie. Odpowiedzialność za to ponosi Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz jego zarząd. Jako prezes Wód Polskich jestem odpowiedzialny za stan wód w całym kraju. Jeśli więc ktoś zrzuca hektolitry surowych ścieków do Wisły, to trudno nie spodziewać się ostrej reakcji osoby, która jest za te wody odpowiedzialna”.
- mówi „Gazecie Polskiej” Przemysław Daca, prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

Tygodnik Gazeta Polska dostępny w wygodnej prenumeracie cyfrowej
Szczegóły dotyczące prenumeraty w czasie kwarantanny można znaleźć na stronie https://prenumerata.swsmedia.pl/ oraz pod numerem telefonu 605 900 002 lub 501 678 819

W numerze plastusiowy komentarz Barbary Pieli

Gazeta Polska - tygodnik niepodległego Polaka

Czytaj w tygodniku „Gazeta Polska”.
Tygodnik dostępny również w wygodnej prenumeracie cyfrowej.

 Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska

 

#Gazeta Polska

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo