Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

"Gazeta Polska" z najwyższym wzrostem sprzedaży wśród tygodników opinii!

"Gazeta Polska" w maju 2020 r. odnotowała najwyższy wzrost sprzedaży rok do roku w segmencie tygodników opinii. Tak wynika z danych Polskich Badań Czytelnictwa "Audyt ZKDP" opracowanych przez branżowy portal wirtualnemedia.pl.

zdjęcie ilustracyjne
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

Według danych przedstawionych przez wirtualnemedia.pl "Gazeta Polska" zanotowała w maju 2020 r. wzrost o 6,53 proc. rok do roku, co stanowi najwyższy wynik wśród sklasyfikowanych tygodników opinii.

"Gazeta Polska" wyprzedziła m.in. "Newsweek Polska" oraz "Sieci" i jest jednym z niewielu tygodników, które na przestrzeni roku zanotowały wzrost sprzedaży.

Tygodnik "Gazeta Polska" odnotował także znaczący wzrost w skali miesiąc do miesiąca - w porównaniu z kwietniem 2020, w maju sprzedaż wzrosła o 13,8 proc, co stanowi drugi najlepszy wynik wśród tygodników opinii! Lepiej wypadł jedynie "Gość Niedzielny".

Badanie pokazuje jednocześnie, że średnia sprzedaż ogółem wszystkim tygodników opinii (ujętych w audycie) w maju 2020 spadła rok do roku o 6,23 proc. Tym bardziej - w trudnym okresie pandemii - zadowalają wzrosty sprzedaży "Gazety Polskiej"

 Źródło: wirtualnemedia.pl, niezalezna.pl

 

#Gazeta Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

rn
Wczytuję ocenę...
Wideo