Radosław Fogiel
Fogiel: w kwestii bezpieczeństwa opozycja powinna pokornie słuchać
Kto, jak kto, ale opozycja, zwłaszcza z Platformy Obywatelskiej, nie ma żadnego prawa wypowiadać się na temat bezpieczeństwa Polski, nie ma żadnego prawa zabierać głosu w tej dyskusji - stwierdził szef sejmowej komisji spraw zagranicznych Radosław Fogiel. Polityk PiS odniósł się w ten sposób do komentarzy przeciwników rządu, które rozbrzmiały po incydencie z białoruskimi śmigłowcami. Fogiel przypomniał, że biorąc pod uwagę dokonania opozycji w kwestii bezpieczeństwa RP, to jej przedstawiciele powinni teraz "pokornie słuchać i się uczyć".