media
Ujawniono taśmy „Wyborczej”. Kłótnie o to, jak „podzielić tort z pieniędzmi” i zespół „tropiący Obajtka”
Podczas wewnętrznego spotkania redakcji „Gazety Wyborczej” z zarządem Agory, wicenaczelny pisma Bartosz Wieliński ujawnił, że w gazecie pracuje specjalny zespół do „tropienia Obajtka”. Kierować ma nim Roman Imielski - zastępca redaktora naczelnego koordynujący prace działu krajowego. W opublikowanym fragmencie nagrania słyszymy również kłótnię o wpływy, władzę i pieniądze.
Zapraszamy do czwartkowej „Codziennej”!
Wbrew pozorom, sprawa NS2 nie jest przesądzona. Niemcy ciągle mogą dokonać wyboru, czy stawiają na współpracę przy zielonej transformacji w Polsce, czy budują swoją pozycję gazowego huba dla Europy Środkowo-Wschodniej - pisze specjalnie dla „Codziennej” dr Justyna Schulz, Dyrektor Instytutu Zachodniego w Poznaniu.