Liga Mistrzów
Osłabiony Lech chce odrobić straty w Belgradzie
Piłkarzy Lecha Poznań czeka od godz. 21 w Belgradzie być może najtrudniejsze zadanie tego lata. We wtorkowym, rewanżowym meczu trzeciej, przedostatniej rundy eliminacji Ligi Mistrzów zagrają z Crveną Zvezdą, której ulegli u siebie 1:3. Na dodatek wystąpią osłabieni brakiem kilku zawodników.
To z nimi Lech powalczy o Champions League. Rywal mistrzów Polski pokazał moc
Breidablik będzie rywalem Lecha Poznań w drugiej rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Zespół z Islandii pokonał u siebie FK Egnatia Rrogozhine 5:0 w rewanżu i z nawiązką odrobił stratę z pierwszego spotkania, przegranego w ubiegłym tygodniu w Albanii 0:1.