Liga Mistrzów
Tomasz Kłos przed ćwierćfinałem Ligi Mistrzów: "PSG jest faworytem, ale Bayern będzie walczył do końca"
Tomasz Kłos w rozmowie z "Niezależna.pl" ocenił szanse Bayernu Monachium w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Paris Saint Germain. Wielokrotny reprezentant Polski wypowiedział się również na temat szczepień przeciwko Covid-19 dla piłkarzy, a także podsumował debiut Paulo Sousy w roli selekcjonera Biało-czerwonych. "Na razie słabo to wygląda i nic dobrego nie wróży" - przyznaje były zawodnik m.in. AJ Auxerre i FC Kaiserslautern.
Rewanż za finał Ligi Mistrzów. Trudne zadanie Bayernu Monachium w ćwierćfinale Champions League
Broniący trofeum Bayern Monachium, którego piłkarzem jest Robert Lewandowski, zmierzy się z Paris Saint-Germain w ćwierćfinale Ligi Mistrzów - zdecydowało losowanie przeprowadzone w piątek w Nyonie. Obie ekipy rywalizowały w finale poprzedniej edycji. Wówczas lepsi byli Bawarczycy - zwyciężyli po bramce Francuza Kingsleya Comana.