Liga Mistrzów
Dinamo wyeliminowało waleczną Legię. Na trybunach hołd dla warszawskich powstańców
Po remisie 1-1 w pierwszym meczu, Legia Warszawa pomimo ambitnej walki przegrała z chorwackim Dinamem Zagrzeb 0-1 na własnym boisku. Tym samym "Wojskowi" odpadli z eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów i zagrają w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europy ze Slavią Praga. Na trybunach mecz rozpoczął się od specjalnej oprawy poświęconej powstańcom warszawskim.
Michniewicz o meczu z Bodoe/Glimt: Graliśmy bardzo mądrze
Legia Warszawa pokonała u siebie Bodoe/Glimt 2:0 (1:0) i awansowała do drugiej rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz w Norwegii polski zespół wygrał 3:2. "Graliśmy bardzo mądrze" - ocenił na antenie TVP Sport trener Legii Czesław Michniewicz.
Kevin De Bruyne przeszedł operację twarzy. To efekt makabrycznej kontuzji w finale Ligi Mistrzów
Kevin De Bruyne musiał przejść operację twarzy i jego występ w pierwszym meczu EURO 2020 stoi pod znakiem zapytania. Belgijski piłkarz Manchesteru City doznał makabrycznej kontuzji w finale Ligi Mistrzów, po której ze złamanym nosem i oczodołem musiał przedwcześnie opuścić boisko.