boks
Polscy bokserzy zbojkotują mistrzostwa świata
"Jesteśmy konsekwentni. Nie wystąpimy w mistrzostwach świata mężczyzn w Uzbekistanie" - poinformował wiceprezes Polskiego Związku Bokserskiego Marcin Demel. Wcześniej polskie pięściarki nie wzięły udziału w imprezie tej rangi organizowanej w marcu w New Delhi.
Bliźniaczki nie walczyły ze sobą w finale mistrzostw Polski... bo obiecały mamie
Kinga Mięgoć wygrała walkowerem walkę z siostrą bliźniaczką Angeliką w finale kategorii 48 kg bokserskich mistrzostw Polski rozgrywanych w Zabrzu. „Obiecały mamie, że nie będą ze sobą walczyć” – powiedział ich klubowy trener w Imperium Wałbrzych Krzysztof Sadłoń.