Norweg Marius Lindvik wygrał sobotni konkurs Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle. Najlepszy z Polaków Aleksander Zniszczoł był ósmy, a Kamil Stoch zajął dopiero 16. miejsce i jak sam przyznał nawet "nie łudzi się, że wystąpi w niedzielnych zawodach."
Aleksander Zniszczoł zajął trzecie, a Piotr Żyła piąte miejsce w kończącym sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich konkursie w Planicy. Na mamuciej skoczni Letalnica triumfował Austriak Daniel Huber, który wygrał również turniej Planica 7 i Małą Kryształową Kulę za loty. Najlepszym skoczkiem sezonu był jego rodak - Stefan Kraft.