Paweł Wąsek był najlepszym z polskich skoczków w pierwszej serii konkursu Turnieju Czerech Skoczni w Oberstdorfie. Wąsek wygrał pojedynek z Karlem Geigerem i ostatecznie zajął 10. miejsce. Niestety pozostali Biało-czerwoni spisali się zdecydowanie gorzej. Triumfował Austriak Stefan Kraft.
Aleksander Zniszczoł był najlepszym z Biało-czerwonych w sobotnim konkursie Pucharu Świata w niemieckim Titisee-Neustadt. Zniszczoł zajął dziewiąte miejsce i to najlepsza lokata Polaka w tym sezonie. Zwyciężył będący w fantastycznej formie lider cyklu - Pius Paschke.