<p style="text-align:justify">Polska drużyna zajęła 3. miejsce w konkursie na igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Biało-czerwoni oddawali dobre skoki i zasłużenie znaleźli się na podium, choć niewiele zabrakło do tego, by zdobyć srebrny medal. Jak się okazuje, gdyby dziś rozegrano konkurs indywidualny, również mielibyśmy brązowy krążek.</p>
– Kamil Stoch zasłużył na złoto – ocenił drugi w konkursie olimpijskim na dużym obiekcie w Pjongczangu Andreas Wellinger. – To kosmiczne igrzyska, a jeszcze nie koniec – powiedział niemiecki skoczek narciarski, który triumfował tydzień wcześniej na normalnej skoczni.