Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Szukają rabusia... w mundurze listonosza

Opolska policja poszukuje sprawcy kradzieży w sklepie jubilerskim przy ulicy Prudnickiej w Nysie. Jak powiedział Mateusz Szweigier z Komendy Powiatowej Policji w Nysie, złodziej był ubrany w mundur listonosza.

Autor:

Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 14. Do sklepu jubilerskiego wszedł mężczyzna w masce i mundurze listonosza. W pewnym momencie złodziej wykorzystał chwilę nieuwagi pracowników i wybiegł ze sklepu z paletą biżuterii.

Właścicielowi sklepu, który natychmiast ruszył w pościg za uciekającym, udało się dogonić złodzieja i po szarpaninie odzyskać większość zrabowanych precjozów. Rabuś jednak uciekł.

Jak powiedział rzecznik nyskiej policji, obecnie są analizowane zapisy monitoringu, na podstawie których istnieje szansa na ustalenie tożsamości i ujęcie sprawcy napadu.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Polska