Informację o tym podała właśnie Polska Agencja Prasowa. To zapewne pierwsza ze zmian w rządzie.
Czytaj więcej: Nowi ministrowie w gabinecie premiera Morawieckiego. Dziś początek rekonstrukcji
Prezydent na wniosek premiera odwołał Elżbietę Witek ze składu Rady Ministrów, z urzędu Ministra – Członka Rady Ministrów.
Autor: redakcja
Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Informację o tym podała właśnie Polska Agencja Prasowa. To zapewne pierwsza ze zmian w rządzie.
Czytaj więcej: Nowi ministrowie w gabinecie premiera Morawieckiego. Dziś początek rekonstrukcji
Autor: redakcja
Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej
My, świadomi obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, uznający praworządność za fundament wspólnoty, wzywamy do podjęcia działań w obronie niezależności Trybunału Konstytucyjnego – jednego z najważniejszych filarów państwa prawa.