Kamil Durczok nie żyje. Data pogrzebu już znana

Pogrzeb dziennikarza Kamila Durczoka odbędzie się w najbliższy piątek - poinformowała jego rodzina. Znany dziennikarz zmarł 16 listopada. Miał 53 lata.

Śp. Kamil Durczok
Fot. Marcin Pegaz/Gazeta Polska

Kamil Durczok był dziennikarzem telewizyjnym, w latach 2006-2015 – pracował w telewizji TVN, a wcześniej (przez 13 lat) był związany z Telewizją Polską. Zarówno w TVP, jak i TVN prowadził najważniejsze programy informacyjne i publicystyczne. 

Swoją dziennikarską karierę zaczynał w Telewizji Katowice. Po odejściu z TVN i wygaśnięciu zakazu konkurencji zaczął prowadzić cotygodniowy program publicystyczny w Polsat News - najpierw „Durczokrację”, a potem „Brutalną prawdę. Durczok ujawnia”. Ze stacją rozstał się z końcem 2017 roku. 

Jako felietonista publikował też na łamach „Wprost”. W 2016 r. uruchomił portal internetowy Silesion.pl. Na początku kwietnia 2019 r. serwis przestał być aktualizowany, a następnie - definitywnie zniknął z sieci.  Od 2019 roku Kamil Durczok pojawiał się w mediach najczęściej w kontekście problemów z prawem.

Zmarł 16 listopada 2021 roku. Miał 53 lata.

Pogrzeb Kamila Durczoka. Znamy datę

- Ostatnie pożegnanie Kamila odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 9.00 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach Kostuchnie - poinformowała była małżonka dziennikarza Marianna Dufek.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Kamil Durczok #pogrzeb

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo