niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Roszkowski: W wielu prywatnych rękach znajdują się dokumenty SB

Dodano: 19.02.2016 [13:06]
Roszkowski: W wielu prywatnych rękach znajdują się dokumenty SB - niezalezna.pl
foto: Krzysztof Lach/Gazeta Polska
Jest pewna wiedza, która krąży w różnych środowiskach, że w wielu prywatnych rękach znajdują się dokumenty SB, których nie przekazano Instytutowi. Po takim jawnym procesie, jaki odbywa się teraz w sprawie Wałęsy, różni ludzie mogą głęboko schować różne akta. Prokurator musi mieć w takich sytuacjach uzasadnienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w sprawie, bo w przeciwnym razie może być odmowa otwarcia takiego procesu albo sankcja, jeżeli służby nie znajdą niczego - mówi w rozmowie z Super Expresem, prof. Wojciech Roszkowski. 

Prof. Roszkowski pytany o to, czy IPN nie mógł wcześniej rozwiązać kwestii TW "Bolka" i czy zdaniem Krzysztofa Wyszkowskiego prezes Łukasz Kamiński powinien się podać do dymisj, odpowiedział: - Ja bym do tego tak radykalnie nie podchodził. Chociaż rozumiem, o co chodzi panu Wyszkowskiemu - mówi Roszkowski. 
 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Widzę w ustach pozostałych jeszcze reżymowych "dziennikarzy" totalną obronę Bolka, co inteligentniejsi próbują to relatywizować lub, wręcz wskazywać na możliwość fałszerstwa, ale to już nie przejdzie komuszki, coraz więcej lemingów przeciera zaropiałe oczodoły.
Film z magdalenkowej zdrady obejrzało trzy i pół mln. osób, a niedługo będą wyświetlane dokumenty filmowe Ewy Stankiewicz, Anity Gargas, Grzegorza Brauna,itd.
Radzę przed wyjściem ba ulicę zakładać pampersy panie frasyniuk, wójec, bujak ,michnik, lis i reszta tej zdradzieckiej magdalenkowej spółki!!!

lub wychodzić po wcześniejszej lewatywie,

A więc teraz pytanie do Wałęsy: co zrobiłeś z aktami bezpieki, które pobrałeś kiedy byłeś prezydentem?..Prokuratorzy IPN, maja prawo i obowiązek zwrócić się do Wałęsy o zwrot dokumentów, te dokumenty były w IPN, a więc są własnością narodu polskiego!!!

Panie Roszkowski.
Poblazanie i przechodzenie do porzadku dziennego nad tymi kanaliami niewiele zmieni.
Tylko radykalne postepowanie ze wszystkimi zdrajcami moze cokolwiek uzdrowic.
Co przyniosla GRUBA KRECHA Mazowieckiego doswiadczami od ponad 20 lat.

w obecnym stanie prawnym - państwo prawa itd.
czerwoni maja przewagę, bo nie można im do domow wchodzić by rewizje robic jeśli nie ma mocnych podstaw ze te kwity przechowują u siebie, maja zakopane "w słoikach pod jabłonkami", oni (czerwoni) w PRL obywatelom robili te rewizje na rozkaz Moskwy,

rozumiem Wyszkowskiego ale po tym co wyprawia KOD i michnikowcy (a prawo to ich konik) zrobili by larum ze generalicja komunistyczna jest przesladowana rewizjami po domach,
gdyby były przesłanki mocne ze jaki czerwony ma kwity to trzeba ryzykować i wchodzić do domow czy szukac "pod jabłonkami", jak się nie znajdzie to Michnik zacznie glosic na caly swiat ze w Polsce antysemityzm, państwo faszystowskie itd. a zatem jest ryzyko dzialan poszukiwawczych, michnikowcy slabna, przełom powinien się dokonać w swiadomsci Polakow, najważniejsze młode pokolenie Polakow, czy chce niepodleglej, sprawiedliwej, uczciwej Polski z wartościami prawdy, piekna i dobra na sztandarach,
uniwersalnymi oraz Bog, Honor, Ojczyzna - polskimi,
jeśli Polacy chcą takiej Ojczyzny niech powstaną do walki ideowej, IDEOWEJ, z obozem walczącym z tymi wartościami,

Walesa idzie w zaparte, dalej mataczy.

Walka o niepodlegla Polske wciąż trwa.

Dokument i dokumenty...A kto do tego doprowadził jeśli nie wybrana przez reżim do okrągłego stołu "różowa" część Solidarności z "ekspertami" typu Geremek, czy Mazowiecki? I postkomuniści i ci "wybrańcy" muszą trzymać sztamę - wymyślili sobie Polskę wolną/swoją, ale opartą na własnym interesie; na fałszu i kłamstwie-taki fundament założycielski z czasem się zawali.Gorzej z tymi którzy bezmyślnie ufali w takie persony jak Geremek, Mazowiecki, Michnik, Wałęsa, w ich sposób pojmowania Polski (ale jako własnej, bo "myśmy jom zrobyli"), tym którzy za punkt pojmowania państwowości niepodległej i interesu narodowego przyjmowali takich reprezentantów jak Kopacz, Tusk, Komorowski - gorzej, bo tylko wielcy ludzie potrafią się przyznać szczerze do błędu, a maluccy będą iść w zaparte i krzyczeć o upadku demokracji i "standartów". No, ale jakieście te standardy stworzyli bando mentalnych niewolników jeśli nie sowieckich to niemieckich, a już na pewno własnego portfela?
Ludzie chcą prawdy i prawda się im należy. A co z Wałęsą? Ano nic... Czy trzeba go pytać o opinie, zapraszać na wywiady, uroczystości? Czy trzeba robić z niego Superhero w podręcznikach do historii? Rozpatrujmy wzory godne naśladowania, nie tylko tych Żołnierzy Wyklętych (niebawem 1 marca), którzy poginęli z rąk oprawców, ale i tych, którzy swoim życiem budowali Polskę, tę nieistniejącą w XIX w., II RP, tych którzy po II wojnie sprzeciwiali się zniewoleniu i tych, którzy po cichu bez rozgłosu w PRL i IIIRP przekazują dobre wzorce następnym pokoleniom. To, że wielu spośród nich posiadało czerwone książeczki partyjne nie przekreśla ich dorobku - o tym niech świadczą czyny. A w przypadku prezydenta Wałęsy czyny budzą niesmak i podejrzenia. I będą, bo jest to osoba publiczna.

IPN teraz powinien ogłosić wezwanie do oddania dokumentów przez wszystkich SB-ków .

wow! prokremlowski portal sputnik bardzo dzielnie staje w obronie Bolka.

Tasmy z Magdalenki pokazuja kolejny rozbior Polski.Tym razem nie przez panstwa sasiadow ale parchatych(siedza wokol bolka),czerwonych no i zdrajcow.

Jak to na najwyższych stołkach nie obowiązuje sumienne wykonywanie pracy albo kara za zaniedbania lub zaniechania.To jak działa nasze Państwo czy szarak wszystko musi pokazywać palcem a ludzie odpowiedzialni i wszelkiego rodzaju szkodniki grają na naszych oczach z nami w ciuciu - babkę.Kara musi się nazywać kara a nagroda nagrodą.A za nienależne pobieranie nagród kara przykładowa i to ogłoszona publicznie .

SB wygralo.Wszystkie dokumenty mozna fabrykowac.To co chciano zrobic zrobiono.Pan Walesa musial sie sprzedac,przeciez SB bylo cwiczone przez Moskwe.Te dokumenty byly potrzebne ale przy okraglym stole.Mozna manipulowac.Poprostu wszystkie dokumenty teraz sluza do manipulacji.Wiemy po co SB szukalo hakow.Ustawa powinna wejsc i wszystkim zdrajcom z SB ,UB i WSI zabrane emerytury.Takze firmy nielegalnie przejete.Czy ktos to da rade zrobic?Odpowiedz jest prosta nie.Irek

Ma Pan rację SB wygrało ale my uczciwi, wierzący w demokratycznæ przemianę przegraliśmy. Głosowałam na Wałęsę broniąc wartości Solidarności! A On nas sprzedał tak tanio! Tak bardzo, bardzo tanio. Smutne ale teraz trzeba mieć oczy szeroko otwarte i pracować na rzecz dobrej zmiany! Musimyndać radę!

Jestem z Wami.Z powazaniem Irek

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl